Lyžařské zájezdy Oberpinzgau

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Oberpinzgau. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Oberpinzgau strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Oberpinzgau, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Oberpinzgau.

Lyžařské zájezdy do Oberpinzgau

Zájezdy Oberpinzgau - ilustrační fotografie Zájezdy Oberpinzgau - ilustrační fotografie Zájezdy Oberpinzgau - ilustrační fotografie

Krajina v západní části Salcburska, kde do řeky Salzach vtékají ledovcové potoky Vysokých Taur, se jmenuje Oberpinzgau. Lyžaři, snowboardisté i běžkaři najdou mezi Kitzbühelskými Alpami a „třítisícovkami“ hřebene Tauernkamm idylická a klidná místa, která nabízejí svým hostům pohodlí a příjemné ubytování za přijatelné ceny.

Mittersill, jako centrum Oberpinzgau, patří lyžařsky do oblasti Kitzbühelu. Další větší města jsou Neukirchen, Wald, Königsleiten a Krimml. Neukirchenský lyžařský areál se nachází na Wildkogelu a Frühmesseru (2 233 m), kde na vás čeká 35 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Krimml a Hochkrimmel má skiareál na Plattenkogelu, odkud se dostanete lyžařskou houpačkou do oblasti Gerlos a dále do lyžařské oblasti Zillertal. Krimml nabízí skvělé lyžování někdy dokonce až do května.

Mittersill je dopravně velice výhodně položený, nejezdí zde mnoho aut a hodně návštěvníků si tak zde užívá klid a pohodu. Během dne zde existuje mnoho způsobů, jak si udělat atraktivní zimní dovolenou. Přes obec vede nejdelší souvislá běžkařská síť v Salcbursku, zatímco lyžaři a snowboardisté se mohou díky „skisafari“ označeném slonem vydat z Pass Thurnu přes vrcholky Zweitausender a Bärenbadkogel dokonce až do velké lyžařské oblasti Kitzbühel a Kirchberg.

Neukirchen na úpatí masivu Grossvenediger je největším místem v Oberpinzgau. Kromě rozsáhlé běžkařských tratí láká především pestrou lyžařskou oblastí na Wildkogelu. Vrcholem zimní sezóny je každý rok v lednu závod Wildkogel-Longtrail, při kterém se postaví na start asi 60 psích spřežení se saněmi. Kromě mittersillského lyžařského areálu Resterhöhe a zasněžených severních svahů až ke Zweitausenderu a do Jochbergu lákají především sjezdy na Wildkogelu přes Neukirchen.

Rodinný lyžařský areál má krásné sjezdovky, krásný panoramatický výhled a dlouhý zasněžený sjezd do údolí, který vede přímo ze svahů Wildkogelu přes lesní paseky až přímo do centra Neukirchenu. Na Gerlospassu si lyžaři mohou vybrat mezi zasněženými loukami na Plattenkogelu v Hochkrimmlu a rozmanitými svahy Königsleitenspitze. Obě oblasti jsou zapojeny do obrovské Zillertal Areny, která sahá až k Zell am Ziller.

Lyžařská oblast Neukirchen/Wildkogel nabízí 35 km upravovaných sjezdových tratí, na které vás vyveze 8 lyžařských vleků, 3 sedačkové a 2 kabinkové lanovky a celkové kapacitě přes 15 tisíc osob za hodinu. Skiareál Königsleiten má 13 km sjezdových tratí (12 km červených a 1 km modrých), 4 lyžařské vleky a 5 sedačkových lanovek s kapacitou 12 tisíc osob za hodinu. Lyžařská oblast Krimml/Hochkrimml nabízí 33 km upravovaných sjezdových tratí (1 km značený černě, 24 km červeně a 8 km modře), na které vás vyveze 7 lyžařských vleků a 1 sedačková lanovka s kapacitou 10 tisíc lyžařů za hodinu.

Velkým lákadlem pro běžkaře je trasa Pinzga-Loipe, na které jsou propojená všechna místa a můžete si na ní podle chuti a nálady proběhnout celé údolí. Velké nároky na fyzickou kondici má trasa Finkau u Gerlospassu a ledovcová stopa Gletscherblickloipe v Hochkrimmlu. Velkou jistotu sněhu budete mít na trase Hochmoorloipe u Pass Thurnu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Oberpinzgau

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** RohreggerHotel****
Neukirchen am Grossvenediger

Studio / Apartmán*** VenedigerblickStudio / Apartmán***
Neukirchen am Grossvenediger

Oberpinzgau - další odkazy

Zájezdy na hory do Oberpinzgau - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Oberpinzgau? Širokou nabídku ubytování v Oberpinzgau nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist