Lyžařské zájezdy Turracher Höhe

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Turracher Höhe. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Turracher Höhe strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Turracher Höhe, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Turracher Höhe.

Lyžařské zájezdy do Turracher Höhe

Zájezdy Turracher Höhe - ilustrační fotografie Zájezdy Turracher Höhe - ilustrační fotografie Zájezdy Turracher Höhe - ilustrační fotografie

Téměř stejné nadšení vzbuzuje lyžařská oblast Turracher Höhe u zimních sportovců, jako i u milovníků přírody. Je tomu tak díky malebné poloze na horské planině, v nadmořské výšce 1.760 m. Jsou zde tři horská jezera a malý, velmi příjemný lyžařský areál s velkou zárukou sněhu. Nával na sjezdovkách, obvyklý v jiných střediscích, zde nečekejte. Slunná, idylická krajina na hranici mezi spolkovými zeměmi Štýrskem a Korutany, se zaměřuje na rodiny s dětmi a dále pak na lyžaře, kteří si své lyžování užívají. Je zde také slušná nabídka běžeckých stop.

Hory, jezera a mnoho hodin slunečního svitu - to očekává návštěvníky horské planiny Turracher Höhe. Útulnost a rodinná pohostinnost je v této oblasti doma. Polovina oblasti leží ve spolkové zemi Štýrsko, druhá polovina ve spolkové zemi Korutany. Zemská hranice vede středem jezera Turracher See, po němž v zimě jezdí sněžné skútry. Návštěvníkům se zde dostává zvláštního komfortu, z téměř každého ubytování se rychle dostanete k lyžařským vlekům.

Lyžařská oblast mezi Schoberriegel (2.208 m) a Rinsennock (2.334 m) přesvědčí zejména rodiny s malými dětmi, začátečníky a lyžaře, kteří umí ocenit něžné svahy.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Turracher Höhe

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Turracher Höhe žádné hotely s volnými termíny.
Turracher Höhe - další odkazy

Zájezdy na hory do Turracher Höhe - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Turracher Höhe? Širokou nabídku ubytování v Turracher Höhe nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist