Lyžařské zájezdy Weissensee

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Weissensee. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete ve Weissensee strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Weissensee, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Weissensee.

Lyžařské zájezdy do Weissensee

Zájezdy Weissensee - ilustrační fotografie Zájezdy Weissensee - ilustrační fotografie Zájezdy Weissensee - ilustrační fotografie

Zimní sportovní region Weissensee dostal své jméno po stejnojmenné vodní ploše, rozlehlé téměř sedm čtverečních kilometrů. Od roku 1995 je Weissensee jedním ze čtyř regionů v Evropě, který byl vyznamenán cenou EU pro Cestovní ruch a životní prostředí. Je zde nádherná přírodní a chráněná krajinná oblast, kterou jinde nenajdete.

Filozofií regionu Weissensee je tzv. "lehká zimní turistika", ekologicky se zde myslí a jedná. Proto se jezero může s čistým svědomím označit za jedno z nejčistších v Rakousku. Jezero zde vůbec hraje hlavní roli. V zimním období je silně zamrzlé a nabízí tak prostor pro všechny druhy ledních sportů.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Weissensee

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Ferienhotel GlocknerhofHotel****
Berg im Drautal

Hotel**** Ferienhotel GlocknerhofHotel****
Berg im Drautal

Weissensee - další odkazy

Zájezdy na hory do Weissensee - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování ve Weissensee? Širokou nabídku ubytování ve Weissensee nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist