Švýcarsko lyžařské zájezdy

Lyžařské zájezdy Švýcarsko

Chystáte se na lyžování a cílem vaší cesty má být Švýcarsko? Vyberte si z naší aktuální nabídky lyžařských zájezdů a prožijte ve Švýcarsku skvělou zimní dovolenou.

Formulář pro vyhledávání lyžování ve Švýcarsku je předvyplněný, stačí pouze zadat termín (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Švýcarska. Nabízené zájezdy do Švýcarska pořádají několika sezónami prověřené a samozřejmě pojištěné cestovní kanceláře.

do Švýcarska - lyžařské oblasti

Lyžařské zájezdy do Švýcarska

Aktuálně nabízíme lyžařské zájezdy do Švýcarska do následujících lyžařských oblastí a regionů.

  Zimní dovolená a lyžování Švýcarsko

  Davos Klosters sáňkování Elm Ferienregion

  Švýcarské Alpy jsou nejhornatější ze všech zimních destinací. Jsou opravdu vysoké a tak střediska zde leží ve velmi příjemných nadmořských výškách kde je přírodní sníh zaručen až do jara. Drsné hory dosahující výšky přes 4500 m.n.m. dělají ze Švýcarska krále v lyžování. Slibují nespočet obtížných svahů ke sjezdu, freeridingových areálů a hlavně kvalitní úpravu tras, na které si Švýcaři velice zakládají.

  Asi nejznámější horou v Evropě je Matterhorn (4478 m) leží na hranici Švýcarska a Itálie. Mnoho let trvalo horolezcům pokořit tento vrcholek, ale dnes je již cílem tisiců turistů, kteří společně s horskými průvodci tuto horu zdolávají. Lyžařská střediska ve Švýcarsku nabízejí pro každého něco jiného a je jen vaší volbou, které navštívite a kde strávíte příjemnou dovolenou. Ať jste lyžař či snowboardista každý zde najde požitky na bílých svazích, a bude mu dopřáno maximálních potěšení. Z nejznámějších oblastí můžeme vyjmenovat. Jungfrau region, oblast 4-Vallées, Cervinia/Zermatt, Davos a Saas-Fee.

  Do většiny středisek de dostanete bez problémů vlakem nebo autem, ale např. do Zermattu a Saas-Fee je vjezd autem přísně zakázán a musíte volit jinou alternativu jak se sem dostat. Švýcarské Alpy jsou samozřejmě také příjemný požitek pro oko. Zdejší nádherně čistá krajina, pohled na zasněžené pláně nebo výhled z majestátních vrcholů hor okouzlí každého navštěvníka. Proto se staly, mezi dalšími zimními aktivitami, vyhledávané projížďky na saních tažených koňským nebo psím spřežením a také výlety na sněžnicích za doprovodu průvodce.

  Pokud budete unaveni z aktivně stráveného dne na sněhu nabídka aprés-ski vám určitě přijde vhod. Naleznete zde několik barů, kasín a párty klubů vždy s přátelskou až rodinnou atmosférou. Zajít si můžete třeba do sauny, na masáže nebo si skočit do posilovny. Větší lyžařská střediska mají přichystaný pestrý program pro své hosty v podobě sjezdů s pochodněmi, lyžařských závodů mezi hosty, poznávacích projížd’kách na lyžích a spoustu dalších. V každém středisku si máte možnost vždy vybrat z několika restaurací, hospůdek a stánků s občerstvením, ochutnat místní speciality jako je fondue nebo raclette a posedět s přáteli třeba u skleničky dobrého vína. Kdo se rozhodne svou zimní dovolenou trávit ve Švýcarsku bude určitě nadmíru spokojen.

  Švýcarsko - další odkazy

  Zájezdy na hory do Švýcarska - mohlo by vás zajímat

  Nabídku dalších hotelů a apartmánů ve Švýcarsku lze nalézt na stránce lyžování Švýcarsko. Veškeré ubytování nabízí cestovní kancelář VLNA.cz, která se na lyžování v Alpách dlouhodobě specializuje.

  Švýcarsko - alternativní nabídky

  Na lyžování do Švýcarska ne? A co jiné hory?

  Naše nabídka lyžařských zájezdů do Švýcarska vás nezaujala? Zkuste nějakou jinou destinaci kde si budete moci též užít skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další (a určitě též dobré) tipy na lyžovačku a zimní dovolenou.

   Hledat zájezd

   Hledat zájezd

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   10.4.2018
   Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

               Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

   26.3.2018
   Kypr s all inclusive 17.580,-

   Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

   15.3.2018
   Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

   Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist