Lyžařské zájezdy Davos - Klosters

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Davosu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Švýcarska a chcete v Davosu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Davosu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Davosu.

Lyžařské zájezdy do Davosu

Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Davos - Klosters vznikla spojením dvou městeček Davos a Klosters. Jsou od sebe vzdáleny pouhých 7 kilometrů a propojuje je pravidelná vlaková doprava, která je zdarma pro držitele skipasu. Obklopena pěti horami s 300 km sjezdovek rozdělenými do téměř 90 sjezdů patří Davos Klosters k největším regionům v Alpách. Lyžaři, vyznavači carvingu, snowboardisté, freerideři, zkrátka všichni milovníci zimních sportů si zde přijdou na své.

Davos je město, která láká návštěvníky na svou dobrou vybavenost a cenově dostupné ubytování. Najdeme zde několik obchodů, kaváren, barů, restaurací a kino. Klosters je naopak lyžařské středisko mezinárodního věhlasu, které si ovšem zachovalo svůj vesnický charakter a půvab. Je populární u bohatých lidí, kteří vyhledávají luxusní hotely, chaty a restaurace. mezi stálé návštěvníky patří například princ Charles.

Hora Parsenn patří mezi nejnavštěvovanější. Najdeme zde široké modré a červené sjezdovky, které jsou ideální i pro carving. Hora Madrisa je ideální pro lyžaře začátečníky a mírně pokročilé. Najdeme zde také cvičné svahy kde můžete v klidu zkoušet vaše první jízdy na sněhu. Rinerhorn je vyhledáván rodinami s dětmi, protože zde najdeme mírné svahy a pro ty nejmenší dětské parky. Jakobshornu láká všechny snowboardisty na svou U-rampu a freeridového lyžování si užijete na Pische.

Nabídka aprés-ski není tak obsáhlá jako v ostatních regionech, ale zdejším unikátem je nejvýše položený pivovar v nedalekém Monsteinu, který určitě stojí za vaši návštěvu. Dalšími lákadly jsou apres-ski-party na Bolgenu u Jakobshornu nebo příjemné posezení na prosluněné venkovní terase na Parsennu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Davosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Bad SerneusHotel***
Bad Serneus

Hotel*** Clubhotel DavosHotel***
Davos

Davos - Klosters - další odkazy

Zájezdy na hory do Davosu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Davosu? Širokou nabídku ubytování v Davosu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Švýcarsko a lyžování

Davos - Klosters - alternativní nabídky

Lyžování v Davosu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Davosu nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Švýcarsku skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist