Lyžařské zájezdy Davos - Klosters

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Davosu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Švýcarska a chcete v Davosu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Davosu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Davosu.

Lyžařské zájezdy do Davosu

Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie Zájezdy Davos - Klosters - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Davos - Klosters vznikla spojením dvou městeček Davos a Klosters. Jsou od sebe vzdáleny pouhých 7 kilometrů a propojuje je pravidelná vlaková doprava, která je zdarma pro držitele skipasu. Obklopena pěti horami s 300 km sjezdovek rozdělenými do téměř 90 sjezdů patří Davos Klosters k největším regionům v Alpách. Lyžaři, vyznavači carvingu, snowboardisté, freerideři, zkrátka všichni milovníci zimních sportů si zde přijdou na své.

Davos je město, která láká návštěvníky na svou dobrou vybavenost a cenově dostupné ubytování. Najdeme zde několik obchodů, kaváren, barů, restaurací a kino. Klosters je naopak lyžařské středisko mezinárodního věhlasu, které si ovšem zachovalo svůj vesnický charakter a půvab. Je populární u bohatých lidí, kteří vyhledávají luxusní hotely, chaty a restaurace. mezi stálé návštěvníky patří například princ Charles.

Hora Parsenn patří mezi nejnavštěvovanější. Najdeme zde široké modré a červené sjezdovky, které jsou ideální i pro carving. Hora Madrisa je ideální pro lyžaře začátečníky a mírně pokročilé. Najdeme zde také cvičné svahy kde můžete v klidu zkoušet vaše první jízdy na sněhu. Rinerhorn je vyhledáván rodinami s dětmi, protože zde najdeme mírné svahy a pro ty nejmenší dětské parky. Jakobshornu láká všechny snowboardisty na svou U-rampu a freeridového lyžování si užijete na Pische.

Nabídka aprés-ski není tak obsáhlá jako v ostatních regionech, ale zdejším unikátem je nejvýše položený pivovar v nedalekém Monsteinu, který určitě stojí za vaši návštěvu. Dalšími lákadly jsou apres-ski-party na Bolgenu u Jakobshornu nebo příjemné posezení na prosluněné venkovní terase na Parsennu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Davosu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Davosu žádné hotely s volnými termíny.
Davos - Klosters - další odkazy

Zájezdy na hory do Davosu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Davosu? Širokou nabídku ubytování v Davosu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Švýcarsko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist