Lyžařské zájezdy Jungfrau, Eiger, Mönch Region

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Jungfrau regionu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Švýcarska a chcete v Jungfrau regionu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Jungfrau regionu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Jungfrau regionu.

Lyžařské zájezdy do Jungfrau regionu

Zájezdy Jungfrau, Eiger, Mönch Region - ilustrační fotografie Zájezdy Jungfrau, Eiger, Mönch Region - ilustrační fotografie Zájezdy Jungfrau, Eiger, Mönch Region - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Jungfrau - Eiger - Mönch se nachází v samém středu Bernské vysočiny. Táhne se od Interlanku až k vrcholu masivu Jungfrau. Najdeme zde lyžařská střediska Interlaken, Wengen, Mürren a Grindelwald, která jsou lemována neuvěřitelným panoramatem hor a kříšťálovými jezery. K dispozici nám tu je asi 228 km lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 51 lanovkami a vleky. Na hoře First najdete 50 km lehkých až středně těžkých lyžařských sjezdovek, přičemž sjezd z 2500 m vysoké hory Oberjoch dá zabrat i zkušeným lyžařům.

Za nejobtížnější sjezdovku je zde povážována 6 km dlouhá trať First-Egg-Bort-Grindelwald. Dále můžete zkusit asi 100 km sjezdovek v hlubokém sněhu vedoucí z Grindelwaldu do Wegenu. Najdeme zde také sjezdovku Světového poháru Lauberhorn.

Snowboardisté si ze opravdu přijdou na své. Jsou tu pro ně připraveny hned 2 snowparky. První snowpark s U-rampou se nachází na Lauberhornu a ten druhý Beginnerspark najdeme na Klein Scheideggu. Další výzvou je pro ně hora First, na které se nachází 12 km dlouhá sjezdovka.

Dalších asi 54 lyžařských sjezdovek najdete ve středisku Mürren - Schilthorn, kde musíte navštívit nejvyšší bod oblasti s restaurací Piz Gloria, která vám umožní nezapomenutelný výhled na zdejší krajinu.

Výhody:
- obrovský lyžařský areál se známými vrcholky hor Jungfrau, Eiger a Mönch
- více jak 220 km lyžařských sjezdovek vedoucích od Grindelwaldu až do Mürrenu
- možnost celoplošného skipasu Jungfra Region
- možnost projet oblast vlakem od nízko položeného Interlaku až po tzv. "střechu Evropy" horu Jungfrau
- najdeme zde jednu z nejznámějších sjezdovek světě Lauberhorn, na které se též koná Světový pohár sjezdařů
- nezapomenutelná jízda zubačkou na horu Jungfrau
- 16 km dlouhý sjezd ze Schilthornu do Lauterbrunnenu na kterém se každý rok koná závod Inferno Rennen
- široká škála sportů pro opravdové profesionály - freestylové a carvingové svahy, snowparky
- dost červených a modrých sjezdovek u Grindelwaldu, které jsou ideální pro rodiny s dětmi
- modernizace přepravního systému
- umělé dosněžování
- extrémní 800 m dlouhý sjezd v závěsu na laně v Grindelwaldu
- další sportovní aktivity (bruslení, plavání, paragliding či 150 km turistických tras)
- perfektní železniční síť
- osvětlená sáňkařská dráha vedoucí z Firstu do Grindelwaldu
- otáčivá restaurace "Piz Gloria"
- úžasná infrastuktura a prestiž, spousta atrakcí a hlavně přiměřené ceny

Nevýhody:
- dlouhé přesuny mezi lyžařskými středisky
- dostatek vlaků, ale pomalých
- díky zákazu automobilové dopravy pouze možnost dojet k lanovkám v Lauterbrunnenu
- neumožněno sjet na lyžích z hory Jungfrau
- zubačka vedoucí z Klein Scheideggu není zahrnuta ve skipasu

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Jungfrau regionu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Jungfrau LodgeHotel***
Grindelwald

Jungfrau, Eiger, Mönch Region - další odkazy

Zájezdy na hory do Jungfrau regionu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Jungfrau regionu? Širokou nabídku ubytování v Jungfrau regionu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Švýcarsko a lyžování

Jungfrau, Eiger, Mönch Region - alternativní nabídky

Lyžování v Jungfrau regionu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Jungfrau regionu nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Švýcarsku skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist