Lyžařské zájezdy Savognin

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Savogninu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Švýcarska a chcete v Savogninu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Savogninu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Savogninu.

Lyžařské zájezdy do Savogninu

Zájezdy Savognin - ilustrační fotografie Zájezdy Savognin - ilustrační fotografie Zájezdy Savognin - ilustrační fotografie

Horská obec Savognin, ležící ve švýcarském kantonu Graubünden, je opravdu velmi přátelská pro rodiny. Ideální cvičné terény pro vaše děti najdete dokonce i v centru města. Hlavní atrakcí je rozmanitá lyžařská oblast na Piz Martegnas s širokými a slunečnými svahy a také bývalá walserská osada Radons, oblíbený cíl pro běžkaře a zimní turisty.

Savognin je centrálně umístěný na starém tranzitní trase přes Alpy. Celoročně otevřená silnice přes průsmyk Julierpass je pro řidiče nejrychlejší cestou z údolí řeky Rýn do Oberengadinu. Lyžaři a snowboardisté budou jistě nadšeni širokými svahy na Piz Cartas a Piz Martegnas, které jsou rychle dosažitelné lanovkou přes Tigignas-Somtgant.

Ve třech sekcích vedou sedačkové lanovky z nadmořské výšky 1200 metrů v údolí až na 2670 metrů vysoký vrchol Piz Martegnas. Nádherný výhled a rozlehlé svahy, spolu se sousedním vrcholkem Piz Cartas dělají z hory perfektní lyžařské středisko pro Savognin. Všude najdete neobyčejně široké, nanejvýš středně obtížné sjezdovky, s dostatkem prostoru pro vaše lyžařské obloučky. A kdo má rád ještě klidnější svahy, může se vydat na sjezdovky kolem lyžařských vleků Naladas a Laritg.

Ve spodní části Oberhalbsteinu jsou pěkné, ne příliš obtížné, upravované běžkařské tratě. Sedačkovou lanovkou se také dostanete na zimní turistické a běžkařské trasy, u alpské vesnice Radons v nadmořské výšce téměř 1900 metrů. Zde najdete nejen běžkařské stopy, ale zastávku si zde dělají také sáňkařští příznivci, na 9 km dlouhé trase ze Somtgantu do Savogninu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Savogninu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán**** Surses AlpinStudio / Apartmán****
Savognin

Savognin - další odkazy

Zájezdy na hory do Savogninu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Savogninu? Širokou nabídku ubytování v Savogninu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Švýcarsko a lyžování

Savognin - alternativní nabídky

Lyžování v Savogninu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Savogninu nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Švýcarsku skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist