Hotel

Hotel City

Fotografie k objektu

Hotel City, Zermatt Hotel City, Zermatt Hotel City, Zermatt Hotel City, Zermatt Hotel City, Zermatt
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Švýcarsko Oblast Zermatt Místo Täsch bei Zermatt Možné způsoby dopravy Vlastní Možné stravování Polopenze Počet lůžek v pokojích 1 - 2 Celkový počet termínů v nabídce 2125 Ceny za osobu od 5.975,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Hotel v blízkosti Zermattu. Wellness se saunou a parní lázní.

centrální, vlakové nádraží na Zermatt cca 50 m. Restaurace cca 50 m.

hotel disponuje 32 pokoji, společenskou místností s krbem, 2 bary a restaurací. Výtah. Lyžárna a sušárna obuvi.

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 18 m2. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, balkonem. Pokoje jsou orientovány na severní stranu. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): cca 22 m2, s vanou, strana k západu nebo jihu, stejné vybavení jako A2A. A1B: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2C): cca 28 m2, stejné vybavení jako A2A. Pokoje se nachází v nové části hotelu. Pokoje (A2D): samostatný dvoulůžkový pokoj pro 2 děti do 16 let, strana k západu nebo jihu, s vanou, stejné vybavení jako A2A.

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně k večeři bufet se specialitami (od 24.12.). Vánoční a silvestrovské menu.

WiFi v celém hotelu zdarma.

stolní tenis.

sauna, parní lázeň, odpočívárna.

Za poplatek
solárium.

dětská postýlka na vyžádání v CK. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

parkování: garáž (za poplatek, cca 9 CHF/den); domácí zvíře: cca 8 CHF/den; lázeňská taxa: cca 3 CHF/den/osoba od 16 let, děti od 6 let 50%, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 24.12.-6.1. denně/4 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Lyžařské středisko: cca 12 minut vlakem, v Zermattu

Běžecká stopa
cca 150 m

Skibus
vlaky jezdí každých 20 minut Půjčovna lyží: cca 150 m Lyžařská škola: v Zermattu
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist