Zájezdy do celého světa

Zájezdy 2018 - kam vyrazit?

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou a získat ji navíc mimořádně výhodně? Chystáte se na zájezd k moři za sluncem nebo naopak do hor za turistikou? Tak neváhejte a vybírejte zájezdy z pestré, neustále aktualizované nabídky, a zažijte skvělou dovolenou přesně dle vašich představ.

Vydejte se s námi za horkým sluncem, průzračným mořem a nekonečnými plážemi nebo naopak za vonícími rozkvetlými loukami a kříšťáloými jezery na úpatí hor. Naše nabídka zájezdů určitě osloví každého. A příznivá cena je při koupi zájezdu už jen příjemným bonusem.

Z nabídky zájezdů vybíráme

Řecko
Xidis Studios Clever ***
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Xidis Studios Clever, ostrov Zakynthos - foto objektuletecky, bez stravy
6.390,- Kč, 3.990,- Kč
Řecko
Mavra Studios Clever *
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán* Mavra Studios Clever, ostrov Zakynthos - foto objektuletecky, bez stravy
6.390,- Kč, 3.990,- Kč
Bulharsko
Tia Maria ***
22.6.(Pá) - 29.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** Tia Maria, Slunečné Pobřeží - foto objektuletecky, snídaně
4.880,- Kč
Řecko
Dimitra Hotel Clever ***
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Dimitra Hotel Clever, ostrov Korfu - foto objektuletecky, bez stravy
10.690,- Kč, 4.890,- Kč
Řecko
Mary Joan *
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán* Mary Joan, ostrov Korfu - foto objektuletecky, bez stravy
4.890,- Kč
Řecko
Vila Sofia ***
21.6.(Čt) - 2.7.(Po), 11 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Vila Sofia, poloostrov Chalkidiki - foto objektuletecky, bez stravy
12.990,- Kč, 4.950,- Kč
Vydejte se s námi na zájezd

Vyslovíme-li slovo zájezd nebo zájezdy, mnohým z nás se určitě vybaví dovolená a s ní spojené příjemně strávené chvíle zaslouženého odpočinku, krásná nová místa, dobrosrdeční lidé a různé kultury.

Zájezdy za exotikou

Při výběru cíle zájezdu se většina turistů nejdříve soustředí na zemi, kam by chtěli vycestovat nebo se alespoň na pár dní podívat. Naše nabídka zájezdů proto začíná na té nejvyšší úrovni přehledem jednotlivých destinací, do kterých máme v této chvíli alespoň jeden zájezd.

Zájezdy od českých cestovních kanceláří

Zvykli jsme si létat do Hurghady v Egyptě, na Tureckou riviéru či na ostrov Djerba v Tunisku, prázdninovou cestu do Chorvatska nebo Itálie naopak většina českých turistů absolvuje vlastním automobilem. Poslední dobou ale také stále častěji lákají cestovatele daleké cíle, jakými jsou Čína, Panenské ostrovy nebo Peru.

Ať se již chystáte na zájezd pobytový, poznávací či v zimě lyžařský, ať má být pouze jednodenní, nebo v zahraničí plánujete strávit i několik týdnů, v každém případě vám přejeme, aby to byl zájezd přesně podle vašich představ a příjemné vzpomínky na něj jen tak nevyprchaly.

Zájezdy - další odkazy

Zájezdy - mohlo by vás zajímat

Zájezdy na poslední chvíli naleznete v oddílu last minute zájezdů. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy, které momentálně nabízíme a zjistěte si, kolik můžete při nákupu dovolené ušetřit.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist