Afrika zájezdy

Zájezdy Afrika

Chystáte se vydat na dovolenou a Afrika je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Afriky, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat atmosféru nejmenší africké země v Gambii, světoznámý mys Dobré naděje v Jihoafrické republice nebo třeba stále aktivní sopku na ostrově Fogo na Kapverdách?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Afriky. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Africe nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Afriky vybíráme

Oudaya ***
26.2.(Po) - 5.3.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Oudaya, Maroko - foto objektuletecky, snídaně
18.804,- Kč, 17.233,- Kč
Farah Marrakech *****
26.2.(Po) - 5.3.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel***** Farah Marrakech, Maroko - foto objektuletecky, polopenze
20.524,- Kč, 18.953,- Kč
Patio Antigo **
25.2.(Ne) - 4.3.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel** Patio Antigo, Kapverdy - foto objektuletecky, bez stravy
19.394,- Kč, 19.376,- Kč
La Madrugada Beach ***
20.2.(Út) - 28.2.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** La Madrugada Beach, Zanzibar - foto objektuletecky, snídaně
32.290,- Kč, 19.490,- Kč
Murdeira Village... ***
25.2.(Ne) - 4.3.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Murdeira Village Resort, Kapverdy - foto objektuletecky, snídaně
20.690,- Kč, 20.672,- Kč
Aguahotels Sal Vila... ****
26.2.(Po) - 5.3.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Aguahotels Sal Vila Verde, Kapverdy - foto objektuletecky, bez stravy
23.710,- Kč, 21.601,- Kč
do Afriky - oblasti

Kam na zájezd do Afriky

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Africe.

Letní zájezdy do Afriky

tuleni Zájezdy Afrika - ilustrační fotografie Zájezdy Afrika - ilustrační fotografie

Afrika je nejžhavějším kontinentem na světě. Má tropické deštné pralesy i travnaté oblasti s rozptýlenými stromy (savany), které jsou domovem velkého množství rozličných druhů divoké zvěře. Rozprostírá se po obou stranách rovníku, část území je na jižní, část na severní polokouli. Rovník způsobuje, že je světadílem s nejteplejším podnebím. Má nejmenší členitost pobřeží, představuje vlastně obrovskou plošinu s pásmy pohoří a velkou příkopovou propadlinou s množstvím jezer.

Skutečnou dominantou afrického kontinentu je jeho nejvyšší hora – Mt. Kilimanjaro (5895 m) nacházející se v blízkosti rovníku. Ze širokého a dalekého okolí je vidět její zasněžený majestátný vrchol, který vzbuzuje obdiv a úctu. Třetinu afriky pokrývá Sahara, největší poušť světa. Celkem má 53 států z nichž největší je Súdán a nejmenší Seychely. Nejdelší africkou řekou je Nil, největšm jezerem je Ukerewe (Viktoriino jezero).

Afrika je zemí, která přitahuje většinu návštěvníků především pro svou úchvatnou přírodu a možnost zažít pravé africké safari. Safari parky jsou k vidění v zemích jako je Keňa, Namibie, Zimbabwe, Tanzanie a Svazijsko. V Egyptě se můžete vydat po stopách faraonů a prohlížet si pyramidy či sfingu. Maroko, je zemí krásnou a rozmanitou jako z pohádek tisíce a jedné noci. Tunisko, nejsevernější země Afriky, se nachází u Středozemního moře a přiláká vás na slavné umělecké a kulturní poklady. Jihoafrická republika je zemí vína a domovem mnoha různých kultur, je to vskutku velmi zvláštní místo se známými městy Johannesburgem a Kapským městem.

Kromě těchto několika poměrně známých cílových zemí nelze opomenout ani takové země jako jsou Namibie, Gambie, Senegal a třeba také zkoumání ostrova Zanzibaru. Exotickým a zajímavým místem se zvláštní faunou a flórou je ostrov Madagaskar. K velmi oblíbeným patří i další africké ostrovy jako Mauritius, již zmíněné Seychely a Réunion. Afrika to je divočina, která stojí za návštěvu.

Afrika - další odkazy

Afrika - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Afriky na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Afriky to správné místo, kde začít.

Afrika - alternativní nabídky

Zájezdy Do Afriky ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Africe nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist