Zájezdy na Kapverdy

Zájezdy Kapverdy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Kapverdy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Kapverdy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Kapverdách

Hotely na Kapverdách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Oasis Atlantico Salinas SeaHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel*** Odjo D´AquaHotel***
ostrov Sal

Hotel*** PontaoHotel***
Santa Maria Sal

Hotel***** Riu FunanaHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Riu KaramboaHotel*****
ostrov Boa Vista

Hotel***** Riu Palace Cabo VerdeHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel***** Riu TouaregHotel*****
ostrov Boa Vista

Hotel***** Riu Touareg - část pro dospělé (Adults Only)Hotel*****
ostrov Boa Vista

Hotel**** Royal Decameron Boa VistaHotel****
ostrov Boa Vista

Hotel***** Sol DunasHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Sol Dunas Resort & SpaHotel*****
Ponta Preta

Hotel**** Voi Vila Do FarolHotel****
Santa Maria Sal

Hotel**** Voi Vila Do FarolHotel****
Santa Maria Sal

Zobrazit předcházející hotely na Kapverdách Předchozí  1 - 2

Zájezdy na Kapverdy

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Kapverdy do Afriky. Více informací o zájezdech na Kapverdy naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Kapverdy - další odkazy

Zájezdy Kapverdy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kapverdy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Kapverdy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kapverdy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Kapverdy ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Kapverdy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist