Zájezdy na Kapverdy

Zájezdy Kapverdy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Kapverdy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Kapverdy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Kapverdách

Hotely na Kapverdách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Melia Dunas Beach ResortHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Melia Dunas Resort & SpaHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Melia Llana ResortHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Melia Llana Resort & SpaHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Melia Tortuga BeachHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel***** Melia Tortuga Beach Resort & SpaHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel**** MorabezaHotel****
Santa Maria Sal

Hotel***** Oasis Atlantico Salinas SeaHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel*** Odjo d'AguaHotel***
ostrov Sal

Hotel*** Odjo D´AquaHotel***
ostrov Sal

Hotel** Patio AntigoHotel**
Santa Maria Sal

Hotel*** PontaoHotel***
Santa Maria Sal

Hotel*** PontaoHotel***
Santa Maria Sal

Zájezdy na Kapverdy

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Kapverdy do Afriky. Více informací o zájezdech na Kapverdy naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Kapverdy - další odkazy

Zájezdy Kapverdy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kapverdy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Kapverdy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kapverdy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Kapverdy ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Kapverdy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist