Hotel

Hotel Sol Dunas Resort & Spa

Fotografie k objektu

Hotel Sol Dunas Resort & Spa, Kapverdy Hotel Sol Dunas Resort & Spa, Kapverdy Hotel Sol Dunas Resort & Spa, Kapverdy Hotel Sol Dunas Resort & Spa, Kapverdy Hotel Sol Dunas Resort & Spa, Kapverdy
Typ ubytování Hotel Kategorie ***** Destinace Afrika Oblast Kapverdy Místo Ponta Preta Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 - 4 Celkový počet termínů v nabídce 96 Z toho last minute termínů 96 Ceny za osobu od 24.290,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Hotel se nachází na jihovýchodě ostrova cca 800 metrů od pláže hotelu Melia Dunas a cca 3 km od městečka Santa Maria, které je vyhledávanou turistickou atrakcí pro své obchody, restaurace a místní kulturu.

Vybavení hotelu:
843 pokojů, vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (hlavní restaurace, `a la carte restaurace), 4 bary, 4 bazény (1 dětský), dětskýaquapark, obchody, 2 konferenční místnosti, obchodní arkáda, internetový koutek, společenská místnost, herní místnost, kavárna a knihovna.

Vybavení pokojů:
DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), LED TV/sat., klimatizace, telefon, trezor a minibar za poplatek, balkon, velikost pokoje 40 m2. DRU: viz DRP, balkon nebo terasa. FR: viz DRU, ložnice částečně oddělena od obývacího pokoje.

Zábava:
Animační programy a večerní zábava – živá hudba pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Široká pláž s bílým pískem. Hostům je k dispozici plážový bar a centrum vodních sportů. Přístup k pláži je přes zahradu sesterského hotelu Melia Dunas. Možnost využít bezplatnou přepravu golfovými vozíky na pláž.

Pro děti:
Zdarma: plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, vodní pólo, zumba, jóga.Za poplatek: motorizované i nemotorizované vodní sporty, aerobik, rybaření nebo jízda na koni.

Program All Inclusive:
Dětský bazén s vodními atrakcemi a tobogány (pro děti nad 120 cm).

Přístup na Internet:
Za poplatek: sauna, vířivka, kadeřnictví,solárium, pilates, masáže, manikúra,pedikúraa jiné procedury

Další informace:
Snídaně a oběd formou bufetu,večeře formou bufetu nebo menu(u večeře je vyžadováno společenské oblečení) Lehké občerstvení během dne(pečivo, ovoce, zákusky, káva, čaj) Mezinárodní a místní alkoholickéa nealkoholické nápoje (06.30–02.00 hod.) Občerstvení během dne (sendviče, pizza,saláty, vybrané druhy zmrzliny)

Platební karty:
Nabídka výletu k zátoce, kde lze pozorovat podmořský život.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist