Zájezdy do Maroka

Zájezdy Maroko

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Maroka. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Maroka, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Maroku

Hotely v Maroku

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AneziHotel****
Agadir

Hotel**** Aqua Fun ClubHotel****
Marrakesh

Hotel**** ArganaHotel****
Agadir

Hotel*** Blue Sea Le TivoliHotel***
Agadir

Hotel*** Club AlmoggarHotel***
Agadir

Hotel***** Farah MarrakechHotel*****
Marrakesh

Hotel***** Iberostar SaidiaHotel*****
Saidia

Hotel**** Kenzi EuropaHotel****
Agadir

  Následující Zobrazit následující hotely v Maroku1 - 2 - 3

Zájezdy do Maroka

Zájezdy Maroko - ilustrační fotografie Zájezdy Maroko - ilustrační fotografie Zájezdy Maroko - ilustrační fotografie

Marocký Tanger je od španělské pevniny v Evropě vzdálený jen co by kamenem dohodil. V 50. letech minulého století zde byl „zapuštěn“ jeden z kořenů z hippie kultury. Daleko od domovských konvencí si zde tisíce stoupenců tohoto hnutí užívalo svobodu a krásu Maroka. Maroko, království na severozápadě Afriky, nabízí ještě dnes spoustu prostoru pro objevování. Vysoké pohoří Atlas, pouště, nekonečné pláže podél Středozemního moře a Atlantiku a mezitím místní kultura: nádherná královská města, původní berberské vesnice, rušné trhy. Královská města Fez, Meknes, Rabat a Marakeš jsou více než 1000 let stará centra arabsko-islámské kultury a umění.

Zcela odlišný je obrázek pobřeží: pobřeží Středozemního moře se prezentuje hornatými svahy se zelenými lesy a malebnými zátokami obklopené skalami. Podél pobřeží Atlantiku lákají turisty kilometry dlouhé, široké písečné pláže a mezi nimi září přístavní města. V Agadiru slibuje velké množství hotelů a restaurací odpočinek i zábavu. Casablanca, nádherná kulisa pro jeden z největších klasických snímků filmové historie, je jakýmsi povinným místem, kde se nesmíte zapomenout zastavit při vaší cestě po Maroku. V největším městě Maroka a zároveň v největším přístavu severní Afriky, stojí také druhá největší mešita na světě. Spousta pamětihodností a bohatý noční život zve turisty na toto místo jen v samých superlativech. Pláže jsou dlouhé, z jemného písku, stejně jako v Agadiru. Rabat, hlavní města Maroka, ukazuje zajímavou směs tradiční minulosti a soudobé moderny. Druhé největší město v Maroku se od svého založení před mnoha sty lety neustále mění a rozšiřuje.

Pohoří Atlas se prezentuje jako oblíbený cíl pro milovníky trekkingu, jeho vrcholky bývají zasněžené po celý rok. Trekking jiného druhu na vás čeká v teplejší oblasti Maroka a sice velbloudí trekking, což je vzrušující atrakce v jihomarocké poušti. S pouštní karavanou překonáte vysoké písečné duny a dostanete se až do zelených palmových hájů v úrodných oázách, kde se také seznámíte s berberskou kulturou na vlastní oči. Marakéš je známý svými rušnými bazary - souk, kde po velikém smlouvání můžete zakoupit nejrůznější suvenýry a dárky jako vzpomínku na dovolenou v zemi pohádek tisíce a jedné noci.

Maroko - další odkazy

Zájezdy Maroko - mohlo by vás zajímat

Na stránce Maroko last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Maroka. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Maroko - alternativní nabídky

Na zájezd Do Maroka ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Maroka nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist