Zájezdy na Mauricius

Zájezdy Mauricius

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Mauricius. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Mauricius, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Mauriciu

Hotely na Mauriciu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AmbreHotel***
Belle Mare

Hotel**** AmbreHotel****
Belle Mare

Hotel**** AmbreHotel****
Belle Mare

Hotel**** Ambre Resort & SpaHotel****
Palmar

Hotel**** AneliaHotel****
Flic en Flac

Hotel*** Anelia Resort & SPAHotel***
Flic en Flac

Hotel*** Anelia Resort & SPAHotel***
Flic en Flac

Hotel***** AngsanaHotel*****
Balaclava

Hotel**** Bakwa LodgeHotel****
ostrov Rodrigues

Hotel**** Beachcomber CanonnierHotel****
Severozápadní pobřeží Mauricia

Hotel**** Beachcomber Hotel Le VictoriaHotel****
Pointe Aux Piments

Hotel**** Beachcomber Le CannonierHotel****
Pointe Aux Canonnier

Hotel**** Beachcomber Le MauriciaHotel****
Trou aux Biches

Hotel***** Beachcomber MauriciaHotel*****
Severozápadní pobřeží Mauricia

  Následující Zobrazit následující hotely na Mauriciu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Zájezdy na Mauricius

Zájezdy Mauricius - ilustrační fotografie Zájezdy Mauricius - ilustrační fotografie Zájezdy Mauricius - ilustrační fotografie

Kdo by neznal Modrý Mauricius, jednu z nejcennějších poštovních známek na světě. Obestřený mystickým tajemstvím, stejně jako ostrovní stát ze kterého pochází. Mauricius leží v Indickém oceánu, vzdálený téměř 2000 km od afrického kontinentu, obklopen jen vodou. Tropický stát Mauricius se skládá ze dvou velkých a mnoha menších ostrovů, má svou koloniální minulost, jejíž stopy zde můžeme ještě jasně vidět dnes. Mauricius sám je největší ostrov země s hlavním městem Port Louis. Objevte největší vodopád na Mauritiu a sedmibarevnou zemi vulkanických vyvřelin v Chamarelu, který tvoří kontrast k jinak tak zelenému vnitrozemí. Navštivte sopečný kráter Trou aux Cerf, krokodýlí park La Vanille a Gris Gris, nejjižnější a nejdivočejší bod celého ostrova. Botanické zahrady Pamplemousses jsou srdcem celého Mauritia. Můžete zde obdivovat více než 500 druhů rostlin, včetně pepřovníků, bambusových hájů a muškátovníků. Obří želvy vás uvítají na cestě kolem pestrých exotických druhů orchidejí. Hlavní ostrov je téměř celý obklopen útesy. To zajišťuje, že vlny jen zlehka narážejí na nepopsatelně krásné, jemně písečné pláže s tyrkysově modrou vodou pro koupání. A také nabízí podvodní scenérii pro potápěče, kterou nikde jinde nenajdou. Lodní výlet na jeden z mnoha sousedních ostrovů kolem Mauricia se vyplatí v každém případě. Ostrůvek Ile de Cerfs na východ od Mauricia se svým bílým pískem pokrytým korály je oblíbeným cílem mnoha turistů. Je toho opravdu mnoho k objevování na tomto rajském ostrově světa, barevném ostrovním světě s názvem Mauricius.

Mauricius - další odkazy

Zájezdy Mauricius - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mauricius last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Mauricius. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mauricius - alternativní nabídky

Na zájezd Na Mauricius ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Mauricius nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist