Hotel

Hotel ÉMeraude Beach Attitude

Fotografie k objektu

Hotel ÉMeraude Beach Attitude, Mauricius Hotel ÉMeraude Beach Attitude, Mauricius Hotel ÉMeraude Beach Attitude, Mauricius Hotel ÉMeraude Beach Attitude, Mauricius Hotel ÉMeraude Beach Attitude, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Východní pobřeží Mauricia Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 Celkový počet termínů v nabídce 37 Z toho last minute termínů 1 Ceny za osobu od 33.490,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Hotel leží na východním pobřeží. Hlavní město je vzdáleno 35 km a městečko Flacq 10 km.

Vybavení hotelu:
Bufetová restaurace, restaurace á la carte, bar, 2 bazény, plážový servis, směnárna.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, kávovar, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, prostornější, má vždy terasu a DVD přehrávač.

Zábava:
Večerní zábava 3x týdně.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Jedna z nejhezčích písečných pláží Belle Mare leží přes silnici.

Pro děti:
Zdarma: šipky, pétanque, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal, loďka s průhledným dnem, vybavení na šnorchlování. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, golf, potápění, kitesurfing, rybaření.

Přístup na Internet:
Za poplatek: několik druhů masáží

Další informace:
Snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou bufetu nebo menu (lobster menu a mořské plody za poplatek) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.) Odpolední káva, čaj (16.00–17.00 hod.) Snack Výběr nápojů z minibaru (voda, nealko, pivo) 20% sleva na 1 mauricijskou masáž při pobytu min. 5 nocí (09.00–14.00 hod.) Projížďky loďkou s průhledným dnem (nutná rezervace)

Platební karty:
1× týdně místní bazar, lekce vaření, 1× týdně lekce vaření v místní rodině za poplatek.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist