Hotel

Hotel Legends

Fotografie k objektu

Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Grand Gaube Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze, All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 228 Z toho last minute termínů 57 Ceny za osobu od 40.990,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Jeden z nejoblíbenějších hotelů bude v prosinci 2017 otevřen po kompletní renovaci. Hotel leží v severovýchodní části ostrova. Vesnička Grand Baie je vzdálena cca 10 minut.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 4 `a la carte restaurace (1 na pláži), bar, bar na pláži, kavárna Café LUX* s vlastní praženou kávou, stánek s vlastní zmrzlinou ICI, 3 bazény, konferenční místnost a kino.

Vybavení pokojů:
DRS: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, kávovar, telefon, TV/sat., trezor, minibar (doplňován denně), balkon, 1. patro. DRX: viz DRS, vana, přízemí nebo 1. patro, v části pouze pro osoby nad 16 let. JS: viz DRS, vana, přízemí s přímým vstupem na pláž. Na vyžádání lze zajistit rodinné suite.

Zábava:
Hotel pořádá zábavné večery, DJ, kino na pláži.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel obklopují 3 písečné pláže.

Pro děti:
Zdarma: nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurfi ng, šlapadla, kajaky, šnorchlování), vodní lyže, fi tness, stolní tenis, tenisové kurty, jóga. Za poplatek: půjčovna kol, motorizované sporty, potápění, golf - nově otevřené 18jamkové hřiště Mont Choisy Golf Course vzdáleno 15 minut jízdy. Klienti hotelu mají zvýhodněné ceny na green fee.

Program All Inclusive:
Miniklub (3–12 let), junior klub Studio 17 (13–17 let).

Přístup na Internet:
Kompletně zařízené spa centrum LUX* Me s velkým bazénem a několika místnostmi Za poplatek: masáže, wellness a ozdravné procedury, sauna

Další informace:
Snídaně formou bufetu Oběd formou menu Večeře formou bufetu nebo menu Odpolední čaj (16.00–17.30 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje originálních značek, koktejly, široký výběr vín z celého světa (do 24.00 hod.) Minibar (doplňován denně)

Platební karty:
Dítě: pobyt zdarma.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist