Hotel

Hotel Legends

Fotografie k objektu

Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius Hotel Legends, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Grand Gaube Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze, All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 306 Z toho last minute termínů 108 Ceny za osobu od 38.990,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Jeden z nejoblíbenějších hotelů bude v prosinci 2017 otevřen po kompletní renovaci. Hotel leží v severovýchodní části ostrova. Vesnička Grand Baie je vzdálena cca 10 minut.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 4 `a la carte restaurace (1 na pláži), bar, bar na pláži, kavárna Café LUX* s vlastní praženou kávou, stánek s vlastní zmrzlinou ICI, 3 bazény, konferenční místnost a kino.

Vybavení pokojů:
DRS: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, kávovar, telefon, TV/sat., trezor, minibar (doplňován denně), balkon, 1. patro. DRX: viz DRS, vana, přízemí nebo 1. patro, v části pouze pro osoby nad 16 let. JS: viz DRS, vana, přízemí s přímým vstupem na pláž. Na vyžádání lze zajistit rodinné suite.

Zábava:
Hotel pořádá zábavné večery, DJ, kino na pláži.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel obklopují 3 písečné pláže.

Pro děti:
Zdarma: nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurfi ng, šlapadla, kajaky, šnorchlování), vodní lyže, fi tness, stolní tenis, tenisové kurty, jóga. Za poplatek: půjčovna kol, motorizované sporty, potápění, golf - nově otevřené 18jamkové hřiště Mont Choisy Golf Course vzdáleno 15 minut jízdy. Klienti hotelu mají zvýhodněné ceny na green fee.

Program All Inclusive:
Miniklub (3–12 let), junior klub Studio 17 (13–17 let).

Přístup na Internet:
Kompletně zařízené spa centrum LUX* Me s velkým bazénem a několika místnostmi Za poplatek: masáže, wellness a ozdravné procedury, sauna

Další informace:
Snídaně formou bufetu Oběd formou menu Večeře formou bufetu nebo menu Odpolední čaj (16.00–17.30 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje originálních značek, koktejly, široký výběr vín z celého světa (do 24.00 hod.) Minibar (doplňován denně)

Platební karty:
Dítě: pobyt zdarma.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist