Hotel

Hotel Paradis

Fotografie k objektu

Hotel Paradis, Mauricius Hotel Paradis, Mauricius Hotel Paradis, Mauricius Hotel Paradis, Mauricius Hotel Paradis, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie ***** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Le Morne Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 196 Z toho last minute termínů 8 Ceny za osobu od 49.790,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Luxusní resort se nachází v klidném prostředí na překrásné pláži na jihozápadě ostrova Mauricius.

Vybavení hotelu:
4 restaurace (mauricijská, italská, mezinárodní, s mořskými plody), 4 bary, bazén, konferenční místnost pro 160 osob, butiky, business centrum. Klienti mohou využívat i služby vedlejšího hotelu Dinarobin.

Vybavení pokojů:
DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar, trezor zdarma, telefon, plazmová TV/sat., kávovar, balkon nebo terasa. DRBF: viz DRX, první řada u moře. Pokoje typu Tropical a Suite na vyžádání.

Zábava:
Zábavné večery, živá hudba, tematické večery, diskotéka.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře nebo programu Escape Package. Večeře možná i v sousedním hotelu Dinarobin (nutná rezervace).

Sportovní vyžití:
Hotel leží u krásné 7 km dlouhé písečné pláže.

Pro děti:
Zdarma: 6 tenisových kurtů, stolní tenis, volejbal, fitness, aerobik, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování, windsurfing, šlapadla. Za poplatek: potápění, půjčovna horských kol, rybaření, golf – 18jamkové golfové hřiště u hotelu. V období od 1. 5. do 30. 9. green fee zdarma (min. HCP 54).

Program All Inclusive:
Miniklub (3–12 let), hlídání dětí, dětský bazén.

Přístup na Internet:
Spa centrum Clarins Za poplatek: 2 sauny, hammam, masáže, kadeřnictví, kosmetický salon, relaxační bazén

Další informace:
ESCAPE PACKAGE: Pivo, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní alkoholické nápoje (HB Whisky, Smirnoff Vodka, Gilbey’s Gin, Brandy Napoleon,Green Island Rum), koktejly z rumu, víno místní výroby – v hlavním baru, v baru Blue Marlin a v baru Golf Club (10.00–23.30 hod.) Nealkoholické nápoje a víno místní výroby servírované k obědu a večeři Minibar Pouze v období od 1. 6. do 22. 7.

Platební karty:
Dítě: pobyt zdarma.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist