Zájezdy na Seychely

Zájezdy Seychely

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Seychely. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Seychely, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Seychelách

Hotely na Seychelách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AcajouHotel***
Praslin

Hotel*** AcayouHotel***
Praslin

  Následující Zobrazit následující hotely na Seychelách1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Zájezdy na Seychely

Zájezdy Seychely - ilustrační fotografie Zájezdy Seychely - ilustrační fotografie Zájezdy Seychely - ilustrační fotografie

Když se řekne ráj, určitě si pod tímto pojmem spousta turistů představí Seychely. Okouzlující pláže malých ostrůvků uprostřed Indického oceánu, jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě pro milovníky koupání v moři a opalování se na pláži. Tropické souostroví nedaleko rovníku, se skládá z pěti skupin ostrovů, a svou odlehlostí nabízí unikátní svět flóry a fauny. Celá řada národních parků a přírodních rezervací dostává spousty druhů rostlin ze Seychel. Na ostrově Praslin, což je druhý největší ostrov Seychel s 26 km2, je známý národní park Vallée de Mai s obřími palmami Coco de Mer.

Mahé je největší seychelský ostrov s hlavním městem Victoria v koloniálním stylu a ostrov La Digue je určitě nejvíce fotografovaný. Na ostrově Mahé ční žulové skály až do výšky 900 metrů. Tropická vegetace ve vnitrozemí a pláže s jemným pískem zde vytváří největší krajinný kontrast na celém seychelském souostroví. 65 pláží zde láká sluncechtivé turisty a ty nejkrásnější a nejčistší pláže na Seychelách najdete na ostrově La Digue. Můžete se tady opravdu cítit jako v nějaké reklamě z tropického ráje. Palmy se ohýbají směrem na tyrkysové moře s nejbělejšími plážemi, jaké si jen dovedete představit. Podvodní svět na Seychelách je rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. V křišťálově čisté vodě najdete spoustu želv, ryb ve všech možných barvách a světlé korálové útesy. Přijeďte do tohoto ráje a objevujte nepopsatelně krásný svět Seychel.

Seychely - další odkazy

Zájezdy Seychely - mohlo by vás zajímat

Na stránce Seychely last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Seychely. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Seychely - alternativní nabídky

Na zájezd Na Seychely ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Seychely nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist