Zájezdy na Zanzibar

Zájezdy Zanzibar

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Zanzibar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Zanzibar, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Zanzibaru

Hotely na Zanzibaru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Bungalov / Chatka*** Amaan BungalowsBungalov / Chatka***
Nungwi

Hotel**** Azao ResortHotel****
Pongwe

Hotel***** Baraza Resort & SpaHotel*****
Zanzibar

Hotel**** Bluebay Beach ResortHotel****
Východní pobřeží

Hotel***** Diamonds Dream Of ZanzibarHotel*****
Kiwengwa

  Následující Zobrazit následující hotely na Zanzibaru1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy na Zanzibar

Zájezdy Zanzibar - ilustrační fotografie Zájezdy Zanzibar - ilustrační fotografie Zájezdy Zanzibar - ilustrační fotografie
Zanzibar - další odkazy

Zájezdy Zanzibar - mohlo by vás zajímat

Na stránce Zanzibar last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Zanzibar. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Zanzibar - alternativní nabídky

Na zájezd Na Zanzibar ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Zanzibar nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist