Zájezdy na Zanzibar

Zájezdy Zanzibar

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Zanzibar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Zanzibar, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Zanzibaru

Hotely na Zanzibaru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Dream Of ZanzibarHotel*****
Kiwengwa

Hotel**** Heritage AwaliHotel****
Jižní pobřeží

Hotel***** Heritage VillasHotel*****
Jižní pobřeží

Hotel***** Hideaway of NungwiHotel*****
Nungwi

Hotel***** Karafuu Beach ResortHotel*****
Východní pobřeží - Pingwe

Hotel***** Karafuu Beach ResortHotel*****
Východní pobřeží - Pingwe

Hotel***** Karafuu Beach Resort & SpaHotel*****
Východní pobřeží

Hotel**** Karafuu Beach Resort & SPAHotel****
Východní pobřeží

Bungalov / Chatka*** Langi Langi BungalowsBungalov / Chatka***
Severní pobřeží

Zájezdy na Zanzibar

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Zanzibar do Afriky. Více informací o zájezdech na Zanzibar naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Zanzibar - další odkazy

Zájezdy Zanzibar - mohlo by vás zajímat

Na stránce Zanzibar last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Zanzibar. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Zanzibar - alternativní nabídky

Na zájezd Na Zanzibar ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Zanzibar nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist