Hotel

Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa

Fotografie k objektu

Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa, Zanzibar Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa, Zanzibar Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa, Zanzibar Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa, Zanzibar Hotel Hideaway of Nungwi Resort & Spa, Zanzibar
Typ ubytování Hotel Kategorie ***** Destinace Afrika Oblast Zanzibar Místo Nungwi Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha
hotelový komplex obklopený krásnou tropickou zahradou se nachází na severozápadě ostrova, asi 60 min. jízdy od letiště. Bílá písečná pláž přímo u hotelu.

Vybavení
hotel se 100 pokoji umístěnými v patrových pavilonech postavených v arabském stylu nabízí 4 restaurace, 3 bary, cigar & sushi lounge, WiFi ve společných prostorách s vlastním PC zdarma, fitness, konferenční místnost, obchod, směnárnu, lázeňské centrum, kulečník, knihovna, stolní hry, stolní tenis, velký sladkovodní bazén s oddělenou dětskou částí, půjčovnu plážových osušek, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, tenisové kurty, jóga, plážový volejbal, vodní gymnastika, šnorchlování, kajaky, windsurfing, kitesurfing (vodní sporty bez instruktora u hotelové pláže), prohlídky hotelové botanické zahrady s AJ hovořícím průvodcem, animační programy.

Ubytování
junior suity mají koupelnu/WC, SAT/TV, CD/DVD, telefon, moskytiéru, trezor, vybavení na přípravu kávy/čaje, minibar, individuální klimatizaci, stropní ventilátor, připojení na internet, balkon či terasu s výhledem na moře. Max 4 osoby na pokoji, za příplatek možné pokoje pro 6 osob.

Informace o stravování
All inclusive: snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci formou bufetu (2x týdně možnost a la carte večeře), nealko nápoje, místní víno, místní pivo, džusy, voda, čaj, káva, svačiny během dne, koktejly, denní animační programy.

Doporučení pořadatele
Luxusní hotel vhodný pro dvojice, rodiny i přátele na krásné pláži s mírnějším přílivem a odlivem. Krásné západy slunce.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist