Hotel

Hotel Maru Maru

Fotografie k objektu

Hotel Maru Maru, Zanzibar Hotel Maru Maru, Zanzibar Hotel Maru Maru, Zanzibar Hotel Maru Maru, Zanzibar Hotel Maru Maru, Zanzibar
Typ ubytování Hotel Kategorie * Destinace Afrika Oblast Zanzibar Místo Stone Town Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 3046 Z toho last minute termínů 2898 Ceny za osobu od 27.508,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
  • hotel v prestižní čtvrti Stone City
  • u hotelu nákupní středisko
  • z terasy hotelu překrásný výhled


Hotel v prestižní čtvrti Stone City. U hotelu nákupní středisko. Z terasy hotelu překrásný výhled.městský hotel v prestižní čtvrti Stone City v Zanzibaru. Přímo u hotelu se nachází oblíbené nákupní středisko.v blízkosti.

hotel nabízí ubytování ve 44 pokojích v orientálním stylu. K vybavení hotelu patří lobby s recepcí, restaurace. Ze zastřené terasy hotelu je překrásný výhled na starou pevnost, minaret a střechy celého města. V hotelu můžete obdivoval měnící se výstavy a koncerty domácích i zahraničních umělců.Jednolůžkové pokoje (A1A): klimatizace, chladnička, trezor, satelitní TV, set pro přípravu kávy a čaje, vana nebo sprcha, WC.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): se stejným vybavením jako A1A.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): twin, prostornější koupelna, jinak se stejným vybavením jako A1A.

Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): s postelí Kingsize, jinak se stejným vybavením jako A1A.

Rodinné pokoje (A2F): 1 prostorná místnost, jinak se stejným vybavením jako A1A.snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolu nebo výběru z menu. Restaurace s nabídkou místních pokrmů.WiFi zdarma.tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; platba taxy cca 1 USD/osoba/noc v hotovosti na recepci; místní kategorie: 3,5.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist