Hotel

Hotel Sultan Sands Island Resort

Fotografie k objektu

Hotel Sultan Sands Island Resort, Zanzibar Hotel Sultan Sands Island Resort, Zanzibar Hotel Sultan Sands Island Resort, Zanzibar Hotel Sultan Sands Island Resort, Zanzibar Hotel Sultan Sands Island Resort, Zanzibar
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Afrika Oblast Zanzibar Místo Kiwengwa Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování All inclusive Počet lůžek v pokojích 1 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 2549 Z toho last minute termínů 2429 Ceny za osobu od 31.141,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
  • přímo na pláži s barem a restaurací "Kivuli"
  • možnost využívat sousední hotel
  • sportovní a wellness aktivity


Přímo na pláži s barem a restaurací "Kivuli". Možnost využívat sousední hotel. Sportovní a wellness aktivity.klidná. Letiště Zanzibar cca 50 km.přímo na pláži s jemným pískem Kiwengwa. Při odlivu omezené možnosti koupání dle pobřežní hlídky - doporučujeme boty do vody. Plážový bar s restaurací "Kivuli".nabídka ubytování v 76 pokojích "Rondavels", které jsou v umístěny do pěkné zahrady. Klienti mohou využívat hlavní restauraci "Mwambao", a-la-carte restauraci "Starlight Signature Restaurant" (za poplatek), bar u bazénu "Miwimbi", boutique a bazén s opalovací terasou. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Hosté mohou také využívat některé služby sousedního hotelu Bluebay Beach Resort & Spa.Dvoulůžkové pokoje Pwani (A1A/A2A/A3A): Rondavels se samostatnou šatnou, minibarem, klimatizací, ventilátorem, moskytiérou, chladničkou, satelitní TV, telefonem, trezorem, sprchou, WC, fénem a terasou.

Baobab pokoje (A1C/A2C): s terasou na stranu do zahrady, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje Bahari (A1B/A2B): seafront, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2A.

Joker pokoje (A1S/A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů nebo výběru z meny (dle obsazenosti hotelu). Snacky od 11.00 do 13.00 h. a od 15.00 do 18.00 h. Sladké nápoje, minerální voda, víno a místní alkoholické nápoje od 11.00 do 24.00 h. Na večeře je požadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty).zdarma: biliár, fitness, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis. Nabídka sportovních aktivit v sousedním hotelu Bluebay Beach Resort & Spa.

Za poplatek
surfování, škola potápění PADI a vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).WiFi ve vybraných prostorách zdarma, na pokojích za poplatek.

Za poplatek
Spa "The Oasis" s vířivkou, parní lázní, masážemi a kosmetickými procedurami v sousedním hotelu Bluebay Beach Resort & Spa.dětský bazén, miniklub (pro děti od 2 do 12 let) v sousedním hotelu Bluebay Beach Resort & Spa.tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; platba taxy cca 1 USD/osoba/noc v hotovosti na recepci; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist