Zájezdy na Filipíny

Zájezdy Filipíny

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Filipíny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Filipíny, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Filipínách

Hotely na Filipínách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Bungalov / Chatka** Coco Beach Resort EkoresortBungalov / Chatka**
Mindoro

Hotel***** FridaysHotel*****
Boracay

Zájezdy na Filipíny

Zájezdy Filipíny - ilustrační fotografie Zájezdy Filipíny - ilustrační fotografie Zájezdy Filipíny - ilustrační fotografie

Republika Filipíny se skládá z nejméně 7 tisíc jednotlivých ostrovů, které leží na jihovýchodě Asie v Tichém oceánu. Největší ostrovy jsou Luzon, Mindanao, Cebu, Samar, Negros, Mindoro. Filipíny celkem zabírají 300.000 km2, žije zde přes 86 milionů obyvatel a hlavním městem je Manila. Téměř 50 let americké nadvlády na Filipínách zajistilo, že angličtina není jen úředním jazykem, ale hovoří s ní velmi plynule mnoho místních obyvatel. Druhý úřední jazyk je filipínština, která je založena hlavně na místním dialektu Tagalog a zahrnuje dokonce mnoho španělských slov.

Metropole Manila zahrnuje 17 měst a obcí a je nazývána jako Metro Manila. Oblíbenými turistickými cíly jsou například rajský ostrov Boracay, kde najdete nádherné písečné pláže a perfektní turistickou infrastrukturu, nebo pěkný ostrov Bohol s pohořím Chocolate Hills, který je také ideální pro rodiny nebo potápěče. Milovníci trekingu můžou vylézt na jednu z mnoha sopek, např. na tu nejvyšší Apo, nebo Pinatubo a Mayon Volcano, které jsou pořád aktivní. Pokud chcete zakusit místní obchody, tak hlavní nákupní oblast je v manilské čtvrti - Makati. Je zde nespočet nákupních center, ale také dva obrovské "černé trhy" - Divisoria a Baclaran.

Pokud chcete ale zakoupit autentické filipínské výrobky (typické jsou dřevěné a mořské), vyhněte se hlavnímu městu a nakupujte na menších ostrovech nebo ve venkovských oblastech. Pokud se ubytujete v Manile, nezapomeňte navštívit čtvrť Malate, kde je mnoho restaurací, hospod a klubů. Na ostrovech hodně navštěvovaných turisty není většinou problém někam si vyrazit. Pokud bydlíte na menších ostrůvcích (a to i mimo sezónu), uvidíte, že je tam méně zábavy. Počasí je zde po celý rok velmi teplé, nejméně vhodné na návštěvu jsou letní měsíce, kdy je zde nejvíce dešťových srážek, naopak ideální měsíce jsou prosinec až březen.

Filipíny - další odkazy

Zájezdy Filipíny - mohlo by vás zajímat

Na stránce Filipíny last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Filipíny. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Filipíny - alternativní nabídky

Na zájezd Na Filipíny ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Filipíny nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist