Zájezdy do Indie

Zájezdy Indie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Indie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Indie, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Indii

Hotely v Indii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Casa De GoaHotel***
Goa

Hotel*** CitrusHotel***
Goa

Hotel*** Goan HeritageHotel***
Goa

Zájezdy do Indie

Zájezdy Indie - ilustrační fotografie Zájezdy Indie - ilustrační fotografie Zájezdy Indie - ilustrační fotografie

Indie je největším státem v jižní Asii a po Číně druhou nejlidnatější zemí světa. Sousedními státy jsou Pákistán, Čína, Nepál, Bhútán, Bangladéš a Myanmar. Administrativně se Indie dělí na spolkových 28 států a 7 územních teritorií. Všechny se dělí na regiony : horské Himaláje, centrální Indie (srdce Indie s hlavním městem Neu Delhi), západní Indie (pouštní oblasti a přelidněná města jako Jaipur nebo známá Bombaj), východní Indie (venkovské oblasti, město Kalkata), severovýchodní Indie (krásná krajina a slavné čajové zahrady) a jižní Indie (hinduistické chrámy, tropické lesy, jezera, pláže a ostrovní skupiny při pobřeží).

Většina indických obyvatel jsou hinduisté, sice zde vznikl buddhismus, ale dnes tady nemá již tolik přívrženců. V dnešní době Indie zažívá hospodářský boom, zejména ve velkých městech jako např. Dillí, Bangalore, Bombay, Madras, který přináší i kulturní a společenské změny, jako třeba rozvoj nočního života. V odlehlých oblastech, např. v Madhya Pradesh a Biháru, však není rozmach tolik cítit. Z Indie si můžete dovézt spoustu textilu, uměleckých předmětů, nábytek, šperky a mnohé další. Nakupovat můžete v bazarech i kamenných obchodech.

Ubytování můžete sehnat od 5hvězdičkových luxusních hotelů až po jednoduché penziony se studenou sprchou. V jednodušších hotelech se obvykle vyžaduje přinést vlastní visací zámek. V zimní sezoně jsou levnější hotely bez teplé vody, v jiných měsících horkou vodu vyžadovat nebudete. V Indii se v podstatě rozděluje rok na léto, zimu a deštivé období, které se liší regionálně. V letních měsících duben až červen se dá horko vydržet jen na horách. Od července do srpna je období monzunových dešťů, které jsou opravdu vydatné. Ideální dobou pro cestování po Indii jsou zimní měsíce, kdy zde není horko a tolik neprší.

Indie - další odkazy

Zájezdy Indie - mohlo by vás zajímat

Na stránce Indie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Indie. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Indie - alternativní nabídky

Na zájezd Do Indie ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Indie nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist