Zájezdy do Izraele

Zájezdy Izrael

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Izraele. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Izraele, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Izraeli

Hotely v Izraeli

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Astral MarisHotel****
Eilat

Hotel**** Astral VillageHotel****
Eilat

Hotel***** Herods PalaceHotel*****
Eilat

Hotel***** Herods PalaceHotel*****
Eilat

Hotel**** Isrotel AgamimHotel****
Eilat

Hotel**** Isrotel LagoonaHotel****
Eilat

Hotel**** Isrotel SportsHotel****
Eilat

Hotel**** Isrotel Yam SufHotel****
Eilat

Hotel**** LagoonaHotel****
Eilat

Hotel**** Prima MusicHotel****
Eilat

Zájezdy do Izraele

Zájezdy Izrael - ilustrační fotografie Zájezdy Izrael - ilustrační fotografie Zájezdy Izrael - ilustrační fotografie

Stát Izrael je velmi bohatý na historické památky, vzniklo zde mnoho náboženství a žije zde nejvíce přistěhovalců na celém světě. Rozlohou zaujímá 20.770 km2, žije zde přes 7 milionů obyvatel, úředními jazyky jsou angličtina, hebrejština a arabština. Omývají ho vlny Středozemního a Rudého moře a hraničí se státy Sýrie, Libanon, Egypt a Jordánsko. Více jak půlku Izraele zaujímá polopoušť, ale zbytek území je rozmanitý, lesy, údolí, až po nejnižší místo na světě Mrtvé moře se subtropickým klimatem. Nejvíce obyvatel je zde židovského původu, všude se tedy můžete setkat s jejich zvyky, typickým židovským oblečením a také židovskou stravou. Při pobytu v Izraeli se setkáte s tím, že je zde voda považována za cenné bohatství, jediné sladkovodní zásoby jsou v Galilejském jezeře a pečlivě se všude hlídá spotřeba vody.

Hotely a jiné ubytování je v Izraeli poměrně drahé. Pokud cestujete na vlastní pěst, je výhodné ubytovat se například v tzv. kibutzech nebo hostelích, kde jsou ceny přijatelné. Výjimkou je Mrtvé moře, kde najdete jen dražší hotely. Pokud do Izraele cestujete pouze za koupáním a opalováním, nejlepší je období od května do září, kdy je zde nejtepleji a téměř zde neprší. Pro turisty, co chtějí spíše poznávat, je ideální jaro nebo podzim. Nejznámější turistickou atrakcí je určitě biblické město Jeruzalém se svou Zdí nářků a jehož Staré město se dělí na čtyři části – židovskou, muslimskou, křesťanskou a arménskou. Je zde všude spousta historických památek, muzeí, bazarů. Dalšími místy navštěvovanými spoustou turistů jsou Jericho, Sinaj, Nazaret, Betlém a další. Dovolenou na pláži můžete strávit na březích Středozemního moře s letoviskem a zároveň hlavním městem Tel Aviv, na plážích Rudého moře s největším městem Eilat nebo u Mrtvého moře s léčivými účinky, kde je teplo po celý rok.

Izrael - další odkazy

Zájezdy Izrael - mohlo by vás zajímat

Na stránce Izrael last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Izraele. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Izrael - alternativní nabídky

Na zájezd Do Izraele ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Izraele nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist