Zájezdy do Kambodže

Zájezdy Kambodža

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Kambodže. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Kambodže, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Kambodži

Hotely v Kambodži

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Sokha Beach ResortHotel****
Sihanoukville

Zájezdy do Kambodže

Zájezdy Kambodža - ilustrační fotografie Zájezdy Kambodža - ilustrační fotografie Zájezdy Kambodža - ilustrační fotografie

Království Kambodža se nachází na jihu indického poloostrova. Na jihozápadě je ohraničen Thajským zálivem a sousedí se státy Laos, Thajsko a Vietnam. Zemi tvoří obrovská, na jih otevřená kotlina, přes kterou protéká řeka Mekong. V období dešťů teče velké množství vody do jezera Tonle Sap, jehož velikost se tak násobí, v období sucha teče takto uložená voda zpět do Mekongu. Tento přírodní regulační systém dělá ochranné hráze pro nadbytečnou vodu z Mekongu a zaručuje kdykoli dodávku vody. Téměř tři čtvrtiny Kambodže tvoří tropické deštné lesy a suché lesy. Kromě úředního jazyka khmerština, se zde hovoří také francouzsky, vietnamsky a čínsky. Obyvatele tvoří z téměř 95% Khmerové, největší menšinami jsou Vietnamci, Číňané a Thajci. Státním náboženstvím v Kambodži je buddhismus.

Největší pamětihodností je zřícenina města Angkor uprostřed tropické džungle. Obrovský městský a chrámový komplex byl postaven ve 12. a 13. století, v době rozkvětu khmerské říše. Slavný je chrám Angkor Wat, jehož hlavní věž symbolizuje hinduistickou horu Meru jako střed Země, zatímco zavlažovací příkopy představují oceán - celý chrámový komplex zobrazuje svět jako mikrokosmos. Pro podrobnou turistickou návštěvu byste si měli vyhradit několik dní, protože je zde mnoho zajímavých reliéfů, dekorací a věží. Další zajímavosti v Kambodži je bohatá flóra a fauna deštného lesa a další historické khmerské památky, jako je Phnom Penh, Siem Riep a Kompong. Hned potom byste určitě měli strávit ještě pár dní koupáním v moři, opalováním a relaxací na nádherných plážích. Ideální měsíce pro strávení vaší dovolené v Kambodži jsou listopad až březen, kdy je zde nejméně dešťových srážek. Teploty přes den se po celý rok šplhají až přes 30 stupňů.

Kambodža - další odkazy

Zájezdy Kambodža - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kambodža last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Kambodže. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kambodža - alternativní nabídky

Na zájezd Do Kambodže ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Kambodže nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist