Zájezdy na Maledivy

Zájezdy Maledivy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Maledivy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Maledivy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Maledivách

Hotely na Maledivách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Adaaran Hudhuran FushiHotel****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Adaaran Ocean Villas Hudhuran Fushi - vodní bungalovyBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel**** Adaaran Select Hudhuran FushiHotel****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Adaaran Select Hudhuran FushiBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel**** Adaaran Select Meedhupparu ResortHotel****
Raa Atol

Hotel**** Adaaran Select Meedhupparu ResortHotel****
Raa Atol

Hotel***** Adaaran Water VillasHotel*****
Raa Atol

Hotel*** Adaraan Ranhalhi ClubHotel***
Jižní Male Atol

Hotel***** Amari Havodda MaldivesHotel*****
Gaafu Atol

Hotel***** Anantara - bungalovyHotel*****
Jižní Male Atol

Hotel**** Angaga Island Resort & SpaHotel****
Jižní Atol Ari

Hotel**** Angsana VelavaruHotel****
Dhaalu Atol

  Následující Zobrazit následující hotely na Maledivách1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy na Maledivy

Zájezdy Maledivy - ilustrační fotografie Zájezdy Maledivy - ilustrační fotografie Zájezdy Maledivy - ilustrační fotografie

Republika Maledivy na jihozápadě indického subkontinentu nabízí se svými téměř 1200 korálovými ostrovy na devatenácti atolových seskupeních čistou exotiku. Dokonce už přílet na mezinárodní letiště v Malé, hlavní město Malediv, je nezapomenutelným zážitkem. Ze vzduchu vypadají Maledivy jako malé barevné kaňky s tyrkysovými okraji, rozptýlené v tmavě modrém moři. Celé souostroví měří ze západu na východ asi 130 kilometrů a od severu k jihu asi 900 kilometrů. Nejjižnější atoly leží už na druhé straně rovníku. Na Maledivách je pouze jedno větší město, hlavní město Malé na stejnojmenném ostrově. Z ostatních ostrovů je obydlených jen asi 200. A co se tady, uprostřed jedné z největších a nejbohatších korálových oblastí na světě, nabízí turistům, získává v každém směru nálepku „pohádkový“. Výstavba velkých hotelů se zde omezuje od samého počátku, stavební nařízení zakazuje výstavbu vícepatrových hotelů a tím je počet turistů omezený. Odpočinku na plážích z jemného písku pod kokosovými palmami nestojí nic v cestě. Skutečným lákadlem Malediv, je ale bezesporu život pod vodou.

V korálových zahradách stranou lagun žije nespočet druhů ryb a rostlin, které udivují i zkušené potápěče. Sportovní aktivity na Maledivách jsou samozřejmě ve znamení vodních sportů. Mimo plachtění, surfování, vodního lyžování a rybaření jsou to především expedice do podmořského světa. Větší hotely nabízejí široký výběr sportů, které můžete provozovat na souši i přes tropické teploty: volejbal, tenis, squash, stolní tenis, badminton. Skutečné sportovní události, se ale soustředí výhradně na moře. Nabízí se zde ne zrovna levné kurzy plachtění a surfování, parasailing anebo vodní lyžování. Mnoho turistů sem přijíždí výhradně kvůli potápění, dokonce i jednoduché šnorchlování v mělké vodě lagun slibuje setkání s nejrůznějšími rybami a sasankami. Každý ostrovní hotel má vlastní potápěčskou základnu s řádně vyškolenými instruktory, kde si také můžete půjčit potřebné vybavení. Nejlepší čas pro strávení dovolené na Maledivách je od prosince do března, kdy je zde díky severovýchodnímu monzunu sušší klima.

Maledivy - další odkazy

Zájezdy Maledivy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Maledivy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Maledivy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Maledivy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Maledivy ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Maledivy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist