Zájezdy na Maledivy

Zájezdy Maledivy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Maledivy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Maledivy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Maledivách

Hotely na Maledivách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Angaga Island Resort & SpaHotel****
Jižní Atol Ari

Hotel**** Angaga Island Resort & SpaHotel****
Jižní Atol Ari

Hotel**** Angsana VelavaruHotel****
Dhaalu Atol

Hotel***** Atmosphere Kanifushi MaldivesHotel*****
Lhaviyani Atol

Bungalov / Chatka**** Bandos Island ResortBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel***** Banyan Tree VabbinfaruHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Baros MaldivesHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Baros Maldives - bungalovyHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Coco Palm Bodu HitiHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Coco Palm Dhuni KolhuHotel*****
Baa Atol

Hotel***** Conrad Maldives Rangali IslandHotel*****
Jižní Atol Ari

Hotel**** Diamonds AthurugaHotel****
Jižní Atol Ari

Hotel***** Diamonds ThudufushiHotel*****
Jižní Atol Ari

Bungalov / Chatka*** EmbuduBungalov / Chatka***
Jižní Male Atol

Zobrazit předcházející hotely na Maledivách Předchozí Následující Zobrazit následující hotely na Maledivách1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy na Maledivy

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Maledivy do Asie. Více informací o zájezdech na Maledivy naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Maledivy - další odkazy

Zájezdy Maledivy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Maledivy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Maledivy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Maledivy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Maledivy ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Maledivy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist