Zájezdy do Myanmaru (Barmy)

Zájezdy Myanmar (Barma)

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Myanmaru (Barmy). Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Myanmaru (Barmy), přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Myanmaru (Barmě)

Hotely v Myanmaru (Barmě)

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Palm Beach ResortHotel***
Ngwe Saung

Hotel*** Sunny Paradise ResortHotel***
Ngwe Saung

Zájezdy do Myanmaru (Barmy)

Zájezdy Myanmar (Barma) - ilustrační fotografie Zájezdy Myanmar (Barma) - ilustrační fotografie Zájezdy Myanmar (Barma) - ilustrační fotografie

Země Myanmar (dříve Barma) se nachází v oblasti poloostrova Zadní Indie na dlouhém pobřeží Indického oceánu. Ve směru sever-jih umocňují kontrastní dojmy ze země horská pásma a řeky. Obklopené horskou krajinou je údolí řeky Salu, stejně jako centrální povodí řek Chindwin a Irawadi, které na jihu tvoří obrovskou deltu ústící do moře. Přibližně polovina země je pokryta tropickými deštnými a monzunovými lesy, ve kterých žijí opice, levharti, hadi a tygři. V rozlehlých savanách můžete pozorovat také slony. Tropické monzunové klima Myanmaru je dáno letním obdobím dešťů od května do října a sušším obdobím s mírným ochlazením od prosince do března. Nejlepší čas pro strávení vaší dovolené v Myanmaru je tedy určitě v zimních měsících, kdy není takové horko a neprší. Jinak denní teploty šplhají po celý rok přes 30 stupňů.

Úředním jazykem asi 43 milionů obyvatel je barmština, mluví se zde také místními dialekty a angličtina se používá jako obchodní jazyk. Obyvatelé země jsou z 90% buddhisté, menšiny tvoří křesťané, muslimové, hinduisté a jiná náboženství. Buddhisticky založená země nabízí jak krásné pláže na pobřeží oceánu tak mnoho kulturních a historických památek. Za vidění stojí především hlavní město Yangon s impozantní pagodou Shwedagon, která je jakýmsi symbolem města. Mnoho stromořadí, rozsáhlých parků a některé budovy stále připomínají koloniální éru. Na mnoha trzích, včetně toho největšího Bogyike Aung San (Scott), můžete vedle uměleckých výrobků zakoupit také ve speciálních prodejnách pro Myanmar typické klenoty, jako jsou rubín, safír a nefrit. Jako z obrázkové knížky se zdá být malebné původní hlavní město Mandalay. Je zde mnoho muzeí, paláců, chrámů a tvoří tak hlavní město kultury Myanmaru.

Myanmar (Barma) - další odkazy

Zájezdy Myanmar (Barma) - mohlo by vás zajímat

Na stránce Myanmar (Barma) last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Myanmaru (Barmy). Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Myanmar (Barma) - alternativní nabídky

Na zájezd Do Myanmaru (Barmy) ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Myanmaru (Barmy) nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist