Zájezdy do Ománu

Zájezdy Omán

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Ománu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Ománu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Ománu

Hotely v Ománu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Al Bustan PalaceHotel*****
Muscat

Hotel***** Al Bustan PalaceHotel*****
Muscat

Hotel***** Alila Jabal AkhdarHotel*****
Muscat

Hotel**** Crown PlazaHotel****
Muscat

Hotel**** Fanar Hotel & ResidencesHotel****
Salalah

Hotel***** Grand HyattHotel*****
Muscat

Hotel***** Grand Hyatt MuscatHotel*****
Muscat

Hotel***** Juweira BoutiqueHotel*****
Salalah

Hotel**** MilleniumHotel****
Muscat

Hotel***** Shangrila AlbandarHotel*****
Muscat

Zájezdy do Ománu

Zájezdy Omán - ilustrační fotografie Zájezdy Omán - ilustrační fotografie Zájezdy Omán - ilustrační fotografie

Sultanát Omán leží na jihovýchodě Arabského poloostrova, ohraničený Perským zálivem a Indickým oceánem, a patří k němu také exkláva Musandam u Hormuzského průlivu. Na severovýchodě Ománu vybíhá úzká pobřežní nížina, která je součástí úrodné oblasti Batinah, jež vybíhá až do výšky 3000 metrů Ománského pohoří na pobřeží Perského zálivu. Jižně od pohoří začíná 600 km široký pás pouště Jiddat al-Harasis. Pobřežní oblast na jihu s městem Salalah patří v létě k vlhkému a horkému monzunovému pásu. Faunu této země tvoří zejména antilopy, ptáci dravci, leopardi a typická pouštní zvířata jako brouci, hadi a pouštní zajíci. Ve vnitrozemí panuje suché horké pouštní klima.

Úřední jazyk více než dvou milionů obyvatel je arabština, dále se zde mluví persky, urdsky a angličtina je zejména jako obchodní jazyk. Kromě Ománců zde žije přibližně čtvrtina cizinců, většinou pákistánského a indického původu. Oblíbeným turistickým cílem jsou především pobřežní města a tradiční město Nizwa ve vnitrozemí s pevností Jabrin. Za shlédnutí stojí vedle oázových oblastí mocná opevnění ve vnitrozemí, která připomínají mnoho kmenových bojů v historii země. V Ománu najdou turisté půvabný kontrast pouští, hor a pobřežních oblastí, kde poblíž měst můžete vedle vodních sportů provozovat dokonce také golf. Národní park Jiddat al-Harasis se svými vzácnými zvířecími druhy jako je například arabský přímorožec byl dokonce zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO. Nejlepší čas pro strávení vaší dovolené v Ománu je období od října do dubna, kdy zde nejsou taková horka.

Omán - další odkazy

Zájezdy Omán - mohlo by vás zajímat

Na stránce Omán last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Ománu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Omán - alternativní nabídky

Na zájezd Do Ománu ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Ománu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist