Zájezdy na ostrov Bali

Zájezdy ostrov Bali

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na ostrov Bali. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na ostrov Bali, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na ostrově Bali

Hotely na ostrově Bali

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Anantara SeminiakHotel*****
Bali (Indonésie)

Hotel**** Aston BaliHotel****
Tanjung Benoa

Hotel***** Aston Bali Beach Resort & SpaHotel*****
Tanjung Benoa

Hotel***** Ayodya ResortHotel*****
Nusa Dua

Hotel**** Ayodya Resort BaliHotel****
Nusa Dua

Hotel**** Bali Reef ResortHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Bali Tropic ResortHotel****
Nusa Dua

Hotel**** Bali Tropic Resort A Spa - bungalovyHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Bali Tropic Resort & SpaHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Bali Tropic Resort & SpaHotel****
Tanjung Benoa

Hotel*** BumasHotel***
Sanur

Hotel*** Candi Beach CottagesHotel***
Denpasar

  Následující Zobrazit následující hotely na ostrově Bali1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na ostrov Bali

Zájezdy ostrov Bali - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Bali - ilustrační fotografie Zájezdy ostrov Bali - ilustrační fotografie

Je těžké říci, co přesně na Bali tak fascinuje. Je to bujná tropická vegetace, jsou to veselé barevné trhy, nádherné pláže, mnoho svatyní nebo skutečnost, že zde nenajdete žádný dům vyšší, než je kokosová palma? Je to pravděpodobně kombinace toho všeho a něco ještě mnohem více. Přes blízkost rovníku a tropické klima jsou teploty na tomto malém ostrově v Indickém oceánu celkem snesitelné. Jen zřídka kdy teploměr překročí 30 stupňů. Turistický život se odehrává především na jihu pobřeží, kdeje obrovská nabídka sportovních a rekreačních možností. Při výletu do vnitrozemí ostrova mají turisté na výběr mezi mnoha zajímavými místy. Za návštěvu stojí například známé umělecké místo Ubud v jihovýchodní části ostrova, protože nikde jinde lépe nepoznáte balijské umění. Hlavní město Denpasar by měli zase navštívit milovníci umění a kultury díky místnímu balijskému muzeu. Typické rýžové terasy, které pokrývají celé pahorky, najdete v jihozápadní provincii Tabanan, která je zásobárnou rýže na Bali.

Indonésie a její ostrovy, včetně Bali, jsou známé jako jedny z nejlepších potápěčských oblastí na světě. Potkáte zde mnoho potápěčů nejen díky fascinujícímu podvodnímu světu, ale také díky USS Liberty, starému vraku lodi z druhé světové války, který můžete prozkoumávat na dně moře. Potápěčské kurzy se nabízí především na severu a východě ostrova. Bali je také považováno za „asijskou Mekku“ pro surfaře. Ti sem přijíždějí z celého světa, aby na svých surfařských prknech pokořili vlny na plážích Kuta a Uluwatu. Windsurfing je proti tomu na Bali spíše netypický. Zkoušku nervů zde můžete absolvovat při bungee-jumpingu. Ten nejznámější najdete na pláži Seminyak, ve městě Gianyar se dokonce můžete vrhnout do hloubky vedle vodopádů. A kdo by chtěl ukončit pestrý a aktivní den s relaxační masáží, může se na pláži nechat namasírovat od místní masérky.

Kuta je nejen krásný surfařský ráj na Bali, ale je také známý pro svůj čilý noční život. Zde můžete shlédnout nejnovější filmy nebo strávit romantický večer v restauraci s balijskou, australskou, japonskou nebo německou kuchyní. Na mnoha místních diskotékách potkáte zahraniční turisty. Noční trh v Denpasaru je také nezapomenutelným zážitkem. Mezi tisíci olejovými lampami můžete nakupovat v pozdních hodinách nebo jen tak obdivovat tuto jedinečnou podívanou. Nejlepší doba pro návštěvu Bali je od května až do začátku října, kdy zde nejméně prší.

ostrov Bali - další odkazy

Zájezdy ostrov Bali - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Bali last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na ostrov Bali. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Bali - alternativní nabídky

Na zájezd Na ostrov Bali ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na ostrov Bali nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist