Zájezdy do Singapuru

Zájezdy Singapur

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Singapuru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Singapuru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Singapuru

Hotely v Singapuru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Grand PacificHotel***
Singapur

Hotel**** Grand Park City HallHotel****
Singapur

Zájezdy do Singapuru

Zájezdy Singapur - ilustrační fotografie Zájezdy Singapur - ilustrační fotografie Zájezdy Singapur - ilustrační fotografie

Městskou republiku Singapur najdete v jihovýchodní Asii, a dělí se na stejnojmenný ostrov Singapur a další menší okolní ostrovy. Žije zde téměř 5 milionů obyvatel a úředními jazyky jsou čínština a malajština. Je to jedna z nejbohatších asijských zemí, velmi bezpečná pro turisty a hlavně zajímavé místo pro strávení dovolené. Na jednu stranu je Singapur jako ze západního světa se spoustou mrakodrapů, luxusních center a moderní architekturou, na straně druhé je zde pro turisty spousta překvapujících nařízení a zákazů. Velice pečlivě se zde například udržuje čistota, už za odhození malého odpadku můžete dostat vysokou pokutu. Klima je rovníkové tropické s velkou vlhkostí vzduchu, po celý rok zde svítí slunce, ale po celý rok můžete také zažít dešťové srážky. Nejméně jich je v letních měsících, nejvíce na přelomu roku. Průměrné teploty dosahují téměř 30°C.

Pláže kolem centra ke koupání a opalování nejsou vhodné, ty lepší najdete na jihu nebo na okolních ostrůvcích, například Sentoza, kde najdete pláže s nádherným bílým pískem a čisté moře. Pokud jste sem přijeli spíše za poznáváním, možností k výletům je zde spousta. Vedle moderních obchodních center určitě také navštivte čínské, arabské nebo indické čtvrti. Ve všech poznáte typickou architekturu, kuchyni nebo i zakoupíte typické suvenýry pro tuto část obyvatelstva. Největší a nejnavštěvovanější je čínská část. Líbit se vám bude také v místním zooparku, nebo v některé z přírodních rezervací. Dokonce si zde i přes tropické počasí můžete zalyžovat ve Snow City. Lanovkou si můžete ze Singapuru zajet na sousední ostrov Sentoza, kde je také spousta možností zábavy. Jako v ráji si zde budou připadat milovníci nákupů, najdou zde obří obchodní centra se skvělými cenami pro naše turisty, ale jsou zde také tržiště kde můžete zakoupit spoustu suvenýrů typických pro Singapur.

Singapur - další odkazy

Zájezdy Singapur - mohlo by vás zajímat

Na stránce Singapur last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Singapuru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Singapur - alternativní nabídky

Na zájezd Do Singapuru ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Singapuru nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist