Zájezdy na Srí Lanku

Zájezdy Srí Lanka

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Srí Lanku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Srí Lanku, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Srí Lance

Hotely na Srí Lance

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Anantara KalutaraHotel*****
Kalutara

Hotel**** Anantaya Resort & SpaHotel****
Srí Lanka

Hotel**** Avani KalutaraHotel****
Kalutara

Hotel**** Avani Kalutara ResortHotel****
Kalutara

Hotel**** Bentota BeachHotel****
Bentota

Hotel**** Blue Water ResortHotel****
Wadduwa

Hotel**** Cinnamon BeyHotel****
Beruwela

Hotel***** Cinnamon BeyHotel*****
Beruwela

Hotel**** Club Hotel DolphinHotel****
Waikkal

  Následující Zobrazit následující hotely na Srí Lance1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Srí Lanku

Zájezdy Srí Lanka - ilustrační fotografie Zájezdy Srí Lanka - ilustrační fotografie Zájezdy Srí Lanka - ilustrační fotografie

Přes všechny problémy si Srí Lanka právem zaslouží své pojmenování "nádherná země", se svou bujnou vegetací, s nádhernými tropickými plážemi a historickými památkami tisíce let starými. Srí Lanka leží jihovýchodně od indického subkontinentu v Indickém oceánu, na rozloze téměř 67.000 kilometrů čtverečních. Svému názvu Srí Lanka (zářivá země) dříve Cejlon - od roku 1972 oficiální název republiky, vděčí díky rýžovým a čajovým plantážím, koření jako je například skořice, hřebíček, kardamon a vanilka, deštným pralesům a palmovým plážím a také vyrovnanosti a přívětivosti jeho obyvatel. Je těžko pochopitelné, vzhledem k tak tolerantnímu státnímu náboženství jako je buddhismus, že v takovémto opravdovém ráji na Srí Lance, je už tři desetiletí dlouhá občanská válka mezi buddhistickými singhalajskou většinou obyvatel (přibližně 80% z přibližně 19 milionů obyvatel) a hinduistické tamilskou menšinou. Ale vzhledem k tomu, že partyzánská válka se omezila na poloostrov Jaffna a severní osídlenou tamilskou oblast (domov militantních rebelů Tamilští tygři), jsou nejdůležitější antická místa, hory a příměstské a turistické oblasti na západním a jižním pobřeží většinou pro turisty bez problémů přístupná.

V tropické monzunovém klimatu Srí Lanky jsou upřednostňovány před běháním a tenisem spíše vodní sporty nebo golf. Velmi rozdílné klimatické podmínky na Srí Lance umožňují turistům různé možnosti sportovních aktivit. Čistý vzduch a mírné teploty na horách jsou ideální pro dlouhé procházky, rybaření a golf ve městě Nureliya. Dokonce si zde můžete zajezdit na ponících. Západní pobřeží nabízí mimo golfová hřiště a turistiky jen málo sportovních možností, zato jižní pobřeží je ideální zejména vodní sporty. V oblasti kolem Galle a Matara si přijdou na své jak surfaři, tak i potápěči a milovníci šnorchlování. Zvláště bohatý podmořský svět před jižním pobřežím Srí Lanky je stejně fascinující pro začínající i pokročilé potápěče. Potápěčské školy v hotelech (nebo přímo na plážích) nabízí kurzy nejen pro začátečníky a také si zde můžete zapůjčit potřebné vybavení.

Většině obyvatel Srí Lanky je díky buddhistickému založení zábava západních turistů cizí. Velké zábavní komplexy tady proto nehledejte. Dokonce i hlavní město Srí Lanky – Colombo, které má asi jeden milion obyvatel, nemá žádný rušný noční život. Večery ve městech většinou končí v restauracích, od 22 hodin je už většinou všude klid. Jedinou výjimkou jsou hotelové noční bary a diskotéky, které se zaměřují na požadavky turistů. I když je mnoho nočních klubů ve větších hotelech veřejně přístupných, místního obyvatele na tanečním parketu sotva najdete. Kromě Colomba nabízí hotely noční život na jihozápadním pobřeží ve městech Kalutara, Beruwala, Galle a Matara a ve vnitrozemí ve městech Kandy, Kurunegala a Anuradhapura. Nejpříjemnější doba pro zájezd na Srí Lanku na západě a jihu ostrova je období od října do dubna a pro východní pobřeží zase od dubna do října.

Srí Lanka - další odkazy

Zájezdy Srí Lanka - mohlo by vás zajímat

Na stránce Srí Lanka last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Srí Lanku. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Srí Lanka - alternativní nabídky

Na zájezd Na Srí Lanku ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Srí Lanku nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist