Hotel

Hotel Cinnamon Grand

Fotografie k objektu

Hotel Cinnamon Grand, Srí Lanka Hotel Cinnamon Grand, Srí Lanka Hotel Cinnamon Grand, Srí Lanka Hotel Cinnamon Grand, Srí Lanka Hotel Cinnamon Grand, Srí Lanka
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Asie Oblast Srí Lanka Místo Colombo Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
  • příjemný městský business hotel
  • v živém centru města
  • nedaleko pláže


Příjemný městský business hotel. V živém centru města. Nedaleko pláže.

městský business hotel se nachází na hlavní ulici v centru města, v blízkosti jezera (cca 1 km). K různým barům, obchodům a zábavním možnostem je to od hotelu pouze několik minut chůze. V bezprostřední blízkosti hotelu se také nachází autobusová zastávka (cca 50 m). Nádraží je od hotelu vzdáleno cca 10 min. jízdy městkou hromadnou dopravou. Letiště se nachází cca 35 km od hotelu.

cca 1,2 km..

hotel postavený v roce 1975 disponuje celkem 249 pokoji. Jednotlivá patra jsou snadno přístupná výtahem nebo po schodech. Hotel svým hostům nabízí také 8 a-la-carte restaurací, kavárnu i bar. Nechybí ani několik obchodů. Ve venkovním areálu se nachází zahrada s venkovním bazén s vířivkou a s dětským bazénem. Nechybí ani bar u bazénu kterého si každý může vychutnat osvěžující nápoje. Na pěkné terase jsou hotelovým hostům k dispozici lehátka.

dvoulůžkové deluxe pokoje (A1A/A2A/A3A): vybaveny individuální klimatizací, koutem k posezení, kobercem, koupelnou se sprchou, WC, fénem, trezorem, kávovarem, telefonem, minibarem, satelitní televizí a připojením na internet.

snídaně nebo polopenze.

fitness, stolní tenis, billiár, diskotéka.

Za poplatek
squash, tenis.

WiFi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu.

sauna, parní lázeň.

Za poplatek
SPA s různými procedůrami, kosmetický salon, masáže. Kadeřník.

dětský bazén.

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; platba kartou: American Express, Visa, Diners Club, MasterCard; místní kategorie: 5.

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označených kódem: "YCZE".

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist