Zájezdy do Vietnamu

Zájezdy Vietnam

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Vietnamu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Vietnamu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů ve Vietnamu

Hotely ve Vietnamu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Allezboo Beach Resort & SpaHotel****
Phan Thiet

Hotel***** Amiana ResortHotel*****
Nha Trang

Hotel***** Ana Mandara ResortHotel*****
Saigon

Hotel*** Blue Ocean ResortHotel***
Phan Thiet

Hotel*** Canary ResortHotel***
Phan Thiet

Hotel*** Eden ResortHotel***
ostrov Phu Quoc

Hotel**** Famiana Resort & SpaHotel****
ostrov Phu Quoc

Hotel**** La Veranda Phu QuocHotel****
ostrov Phu Quoc

Hotel***** La Veranda ResortHotel*****
ostrov Phu Quoc

Hotel*** Mango Bay Phu Quoc ResortHotel***
ostrov Phu Quoc

Hotel***** MGallery La Veranda ResortHotel*****
ostrov Phu Quoc

Hotel**** Mia resortHotel****
Nha Trang

Hotel**** Novotel Nha TrangHotel****
Nha Thang

Hotel*** Palmira Beach ResortHotel***
Phan Thiet

Zájezdy do Vietnamu

Zájezdy Vietnam - ilustrační fotografie Zájezdy Vietnam - ilustrační fotografie Zájezdy Vietnam - ilustrační fotografie

Vietnam, celým názvem Vietnamská socialistická republika, leží v jihovýchodní Asii a žije zde přes 86 milionů obyvatel. Vietnam je 3260 km dlouhý pás země u Jihočínského moře, ohraničený na severu Čínou a na západě Laosem a Kambodžou. Ve středu země najdete tropické deštné pralesy. Typickými vietnamskými suvenýry jsou lakované zboží, rákosové rohože, ornamenty a nábytek s perleťovým vykládáním a také Ao-dais, tradiční šaty z Vietnamu.

Hanoj s přilehlým přístavním městem Haiphong je hlavním městem Vietnamu. Široké cesty vedou kolem starých budov s typicky žlutým štukováním a kolem četných jezer ve městě. Zde je také mauzoleum Ho Či Mina, které rozhodně stojí za návštěvu. Zajímavé je také muzeum výtvarného umění a historické muzeum. V hlavním městě si také můžete dopřát koupání v moři pod kokosovými palmami na oblíbené pláži Do Son (25 km od Haiphongu). Malebný záliv Ha Long, který leží asi 70 km od Haiphongu, je známý pro více než 3000 bizarních skalních ostrovů, stoupajících z jasně zelené mořské vody. Lodní výlety se nabízejí na ostrov Cat Ba, který byl vyhlášený jako národní park díky bohaté fauně a flóře.

Při cestě na jih nesmíte zapomenout navštívit Hue. Poslední hlavní město bývalé císařské říše na vás zapůsobí svou úžasnou architekturou. Na březích „voňavé řeky“ najdete například královskou citadelu a kdysi Zakázané město. Oblíbené prázdninové letovisko Da Nang s nádhernými plážemi leží v deltě řeky Han. Za vidění zde stojí Cham muzeum, kde jsou vystavena významná umělecká díla z královského období. Nedaleko stojí Mramorové hory (Ngu Hanh Son), kde se vám po prudkém stoupání naskytne nádherné panorama. Na vrcholku se nachází malá pagoda a na úpatí hor můžete navštívit uměleckou vesnici a prohlédnout si díla z mramoru, která zde vytvořili sochaři.

30 km jižně od Da Nang je malebné historické město Hoi An, které zažilo rozkvět v 17. a 18. století. Město Nha Trang v provincii Phu Khan vás okouzlí díky nádherné poloze a mírnému podnebí. Dlouhé písečné pláže poskytují ideální podmínky ke koupání a odpočinku. Oblíbené turistické letovisko Phan Rang, asi 350 km severně od Ho Či Minova města má nádherné pláže lemované palmami. Ho Či Minovo město je bývalé hlavní město Jižního Vietnamu, přejmenované na počest revolučního vůdce Ho Či Mina. Město je modernější než ostatní města v zemi, ale dochovalo si v některých směrech francouzský šarm. Nejvýznamnější památkami jsou Dragon House, pagoda Giac Lam a Historické muzeum. Už v 19. století byl Da Lat oblíbeným lázeňským místem se svými krásnými vilami a zahradami. Nadmořská výška 1600 metrů, mírné klima a krásné prostředí se starají o příjemný pobyt. Na severu Vietnamu je subtropické podnebí s horkým létem a mírnou zimou, na jihu Vietnamu je tropické klima s obdobím monzunů od května do října.

Vietnam - další odkazy

Zájezdy Vietnam - mohlo by vás zajímat

Na stránce Vietnam last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Vietnamu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Vietnam - alternativní nabídky

Na zájezd Do Vietnamu ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Vietnamu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist