Zájezdy do Austrálie

Zájezdy Austrálie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Austrálie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Austrálie, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Austrálii

Hotely v Austrálii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Aparthotel**** AdinaAparthotel****
Sydney

Hotel**** GraceHotel****
Sydney

Hotel*** TravelodgeHotel***
Sydney

Zájezdy do Austrálie

Zájezdy Austrálie - ilustrační fotografie Zájezdy Austrálie - ilustrační fotografie Zájezdy Austrálie - ilustrační fotografie

Austrálie hraničí na severu s Arafurským a Timorským mořem, ve východní části s Korálovým mořem a Tasmánským mořem v jižním Tichomoří, na jihu a na západě ji omývá Indický oceán. Pobřeží je dlouhé celkem 36.738 km. Východní a jihovýchodní pobřeží jsou nejhustěji obydlená. Austrálie je nejmenší kontinent na světě a je téměř stejně velký jako pevnina Spojených států. 40% země leží v tropické oblasti. Krajina je velmi rozmanitá, od bezútěšných rudých pouští až po svěží zelené deštné pralesy. Vnitrozemí se skládá převážně z planin s několika jezery a řekami, hory najdete především v pobřežních oblastech. Vrcholky horského řetězce Great Dividing Range na východě jsou nejvyšší v zemi. Jihovýchod Austrálie je obrovská úrodná plocha. V dalekém severovýchodě, na poloostrově Cape York, převládají husté džungle. Podél východního pobřeží poloostrova leží světově proslulý Velký bariérový útes (Great Barrier Reef), což je 2012 km dlouhý korálový útes.

Austrálie je nejsušší zemí na světě, ale území se sněhem je stejně velké jako Švýcarsko. Austrálie je parlamentní monarchií, skládá se ze šesti spolkových států, tří teritorií a šesti zámořských území. Panovníkem je britská královna Alžběta II. prostřednictvím generálního guvernéra. Úředním jazykem je angličtina, hlavním městem je Canberra a žije zde přes 21 milionů obyvatel. Největší turistickou atrakcí jsou město Sydney, útes Great Barrier Reef, letovisko Gold Coast ve státě Queensland a Ayers Rock v národním parku Uluru uprostřed vnitrozemí, zvaném „Outback“.

Divoké květiny v západní Austrálii, malebné vinohrady v údolí Barossa Valley, „města duchů“ na západě a úžasný rostlinný a zvířecí svět Tasmánie, to vše láká spoustu turistů. Na ostrovech Melville a Bathurst žijí poměrně nerušeně Aboriginci, australští původní obyvatelé. Návštěva jejich obydlí asi 80 kilometrů severně od Darwinu umožňuje turistům pohled do původního života a tradice. Pobřeží Austrálie tvoří kilometry dlouhé, překrásné pláže. Počasí v Austrálii je opačné než u nás. Jaro a léto mají od října do března, kdy je zde zejména na jihu největší horko, na severu je tropické klima. Podzim a zima je od dubna do září, kdy v severní a střední Austrálii jsou teplé dny a chladné noci a na jihu jsou chladné dny s občasnými dešti. Sníh padá jen v horských oblastech na jihovýchodě Austrálie.

Austrálie - další odkazy

Zájezdy Austrálie - mohlo by vás zajímat

Na stránce Austrálie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Austrálie. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Austrálie - alternativní nabídky

Na zájezd Do Austrálie ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Austrálie nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist