Zájezdy na Bora Bora

Zájezdy Bora Bora

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Bora Bora. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Bora Bora, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Bora Bora

Hotely na Bora Bora

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Le Maitai PolynesiaHotel***
Bora Bora

Hotel***** Le Meridien Bora BoraHotel*****
Bora Bora

Hotel**** Sofitel Bora BoraHotel****
Bora Bora

Zájezdy na Bora Bora

Zájezdy Bora Bora - ilustrační fotografie Zájezdy Bora Bora - ilustrační fotografie Zájezdy Bora Bora - ilustrační fotografie

Bora Bora je ostrov, který leží ve Francouzské Polynésii, asi 260 kilometrů severně od Tahiti. Dominantou ostrova je nejvyšší hora Otemanu (727 m.n.m.), a hned vedle sousedící, o něco nižší, vrcholek s názvem Pahia. Na ostrůvku Motu a na přilehlých pobřežích jsou téměř výlučně velké hotelové řetězce s luxusními hotely. Pozitivní efekt je v tom, že ostrovy nejsou zahlceny masovou turistikou, a tak zde najdete nádherné pláže, jako například Matira na jihu ostrova. Bora Bora má jen jednu, asi 31 km dlouhou silnici, která vede kolem ostrova. Po ní bez problémů zvládnete asi 2 hodinový okruh kolem ostrova i se zastávkami na focení.

Na ostrov Bora Bora se nejlépe dostanete letadlem z Tahiti, let trvá asi 40 minut. Letiště bylo vybudováno na vnějším okruhu ostrova (Motu) a z něj se dostanete rychlým trajektem do přístavu Vaitape. Dobře známou restaurací je na Bora Bora „Bloody Mary“ v jihozápadní části ostrova. Jedná se o dřevěný dům s plechovou střechou. Podlaha je z písku a hosté sedí na palmových pařezech. Tuto restauraci navštěvuje také mnoho prominentních hostů, který zaneachávají své podpisy u vchodových dveří. Ideální období pro zájezd na Bora Bora je od dubna do listopadu. Ve Francouzské Polynésii panuje po celý rok ideální tropické podnebí. Období dešťů trvá od prosince do března. Roční průměrná teplota je 26 stupňů.

Bora Bora - další odkazy

Zájezdy Bora Bora - mohlo by vás zajímat

Na stránce Bora Bora last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Bora Bora. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Bora Bora - alternativní nabídky

Na zájezd Na Bora Bora ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Bora Bora nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist