Zájezdy na Tahiti

Zájezdy Tahiti

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Tahiti. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Tahiti, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Tahiti

Hotely na Tahiti

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Kia Ora VillageHotel****
Tahiti

Zájezdy na Tahiti

Zájezdy Tahiti - ilustrační fotografie Zájezdy Tahiti - ilustrační fotografie Zájezdy Tahiti - ilustrační fotografie

Nádherný ostrov Tahiti v Tichém oceánu je nejvýznamnější a zároveň největší ze 13 ostrovů společenství ostrovů, které patří k Francouzské Polynésii. Jako všechny polynéské ostrovy je i Tahiti sopečného původu a vyčnívají z něj dva sopečné vrcholy. Velký, více než 2000 metrů vysoký horský masiv Orohena v centrální části Tahiti Nui, a menší s 1300 metrů vysokým vrcholkem Mairenui uprostřed Tahiti Iti. Oba poloostrovy jsou spojeny mysem Taravao a jsou obklopeny korálovými útesy. Neobydlenému vnitrozemí dominují hustě porostlé zelené horské hřebeny. Na severovýchodním pobřeží leží hlavní město Tahiti, Papeete, které bylo vybudováno ve francouzském koloniálním stylu.

Hlavní promenádou je bulvár Pomare podél přístavní zátoky, kde najdete velký počet pouličních kaváren. 120 kilometrů dlouhá ostrovní silnice vede okolo Tahiti Nui, kde mohou turisté navštívit zajímavé památky, jako třeba Gauginovo muzeum v městečku Papeari na jihu. Známý francouzský malíř zde prožil polovinu svého života. O původním životě Polynésanů si můžete udělat obrázek v Tahiti muzeu v městečku Punaauia. Pláže Tahiti většinou tvoří černý sopečný písek. Pláž v hlavním městě Papeete najdete na severu v Pointe Venus. Jediná pláž s bílým pískem se nachází na západním pobřeží mezi Paea a Punaauia. Kdo má rád dobrodružství, měl by vyrazit na safari do zelené sopečné krajiny ve vnitrozemí Tahiti, kde může obdivovat vodopády a přírodní jezera. Ideální doba pro zájezd na Tahiti je od jara do podzimu, kdy zde není takové horko a je nejméně dešťových srážek.

Tahiti - další odkazy

Zájezdy Tahiti - mohlo by vás zajímat

Na stránce Tahiti last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Tahiti. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Tahiti - alternativní nabídky

Na zájezd Na Tahiti ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Tahiti nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist