Zájezdy do Achtopolu

Zájezdy Achtopol

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Achtopolu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Achtopolu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Achtopolu

Hotely v Achtopolu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Eskada BeachHotel***
Achtopol

Hotel** MaritimeHotel**
Achtopol

Zájezdy do Achtopolu

Je vzdálený cca 87 km jižně od Burgasu. Je to malá, romantická vesnička na skalnatém poloostrově s rybářským přístavem, nad kterým se nachází muzeum připomínající původní řeckou osadu Agathopolis. Je tipem pro klidnou romantickou dovolenou, strávenou na divokých plážích a v panenské přírodě pohoří Strandža. Je zde písečná pláž, ale také několik malých, oblázky pokrytých skalnatých mysů, pro milovníky potápění. Na konci poloostrova stojí květinami obklopený Hram Vesnesenie Gospodne (kaple Nanebevzetí). Je to nízká prostá stavba s živými freskami z 19. století za stěnou ikon. I zde je velké množství soukromých restaurací a cukráren a kolotoče pro děti.

Achtopol - další odkazy

Zájezdy Achtopol - mohlo by vás zajímat

Na stránce Achtopol last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Achtopolu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Achtopol - alternativní nabídky

Na zájezd Do Achtopolu ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Achtopolu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist