Zájezdy do Albeny

Zájezdy Albena

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Albeny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Albeny, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Albeně

Hotely v Albeně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Arabela BeachHotel****
Albena

Hotel**** Arabella BeachHotel****
Albena

Hotel*** BoryanaHotel***
Albena

Hotel*** ComHotel***
Albena

Hotel*** ComHotel***
Albena

Hotel*** Complex OrchideaHotel***
Albena

Hotel*** DobrudžaHotel***
Albena

Hotel**** Flamingo GrandHotel****
Albena

Hotel***** Flamingo GrandHotel*****
Albena

Hotel**** GerganaHotel****
Albena

Hotel**** GerganaHotel****
Albena

  Následující Zobrazit následující hotely v Albeně1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy do Albeny

Zájezdy Albena - ilustrační fotografie Zájezdy Albena - ilustrační fotografie Zájezdy Albena - ilustrační fotografie

Letecké zájezdy do malého a příjemného letoviska Albena jsou oblíbené zejména kvůli zdejší pláži. Ta má povrch z čistého bílého písku a vstup do vody je tady jen pozvolný. Dle některých materiálu je pláž v Albeně dokonce jednou z nejhezčích pláží nejen v Bulharsku, ale dokonce v celé Evropě.

Prázdninové středisko Albena leží asi 40 kilometrů severním směrem od Varny. Na jihu sousedí s Kranevem a asi 5 kilometrů severním směrem od Albeny leží letovisko Balčik. Letecké zájezdy do Albeny jsou oblíbené i proto, že transfer z Varny trvá jen asi hodinu.

Albena se od dalších bulharských letovisek odlišuje tím, že zdejší hotely leží v přírodní rezervaci. Již během projektování jejich stavby bylo myšleno v první řadě na samotné turisty a zdejší hotely připomínají pyramidy. Prakticky z každého hotelového pokoje mají hosté nerušený výhled na moře a dostatek slunečního světla během celého dne. Pokud hotel nestojí přímo na pláži, je většinou zasazen v rozlehlém parku nebo jiné zelené ploše.

Exkluzivita letoviska Albena spočívá ve vysoké kvalitě služeb, které zdejší hotely nabízejí. Zájezdy do letoviska Albena se vyznačují vysokým komfortem a turisté se zde mohou těšit během své dovolené na bohatý výběr doplňkových služeb a stejně tak na skvělé sportovní zázemí.

Letní zájezdy do letoviska Albena jsou také oblíbené mezi rodinami s malými dětmi, neboť pozvolný vstup do moře ze zdejší pláže je pro takovou dovolenou ideální. Pláž je lemována promenádou, na které se nacházejí restaurace, bary a další podniky, do kterých mohou turisté zajít na něco dobrého k snědku nebo jen tak posedět nad sklenkou něčeho ostřejšího.

Pláži v prázdninovém středisku Albena nechybí obvyklá turistická vybavenost a její návštěvníci mají k dispozici toalety, sprchy se sladkou vodou, půjčovny slunečníků a plážových lehátek. Na děti zde čekají dětské bazény, tobogány a dospělí mohou využít služeb půjčoven šlapadel či loděk.

Na zájezdy do střediska Albena rádi jezdí vyznavači plážových a vodních sportů, neboť na prohřátém písku pláže se mohou věnovat beachvolejbalu a dalším hrám a u vody se mohou věnovat takovým sportům, jakými jsou windsurfing nebo jachting.

V Albeně je také několik nočních klubů, diskoték a dalších zábavních podniků, které otevírají až teprve po setmění. Zábava v nich proudí až do rána a na zájezdy do letoviska Albena tak často přilétají i milovníci nočního života a nekonečné zábavy.

Za zmínku stojí také možnost absolvování balneoprocedur, které v Albeně umožňují zdejší termální prameny. Lázně v letovisku Albena mají moderní zázemí a turisté, kteří se rozhodnou využít jejich služeb, dostanou jen tu nejlepší péči.

Albena - další odkazy

Zájezdy Albena - mohlo by vás zajímat

Na stránce Albena last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Albeny. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Albena - alternativní nabídky

Na zájezd Do Albeny ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Albeny nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist