Hotel

Hotel Arapya del Sol

Fotografie k objektu

Hotel Arapya del Sol, Carevo Hotel Arapya del Sol, Carevo Hotel Arapya del Sol, Carevo Hotel Arapya del Sol, Carevo Hotel Arapya del Sol, Carevo
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Bulharsko Oblast Carevo Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 Celkový počet termínů v nabídce 6 Z toho last minute termínů 6 Ceny za osobu od 15.690,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha
hotel se nachází ve velmi klidné oblasti, mezi letovisky Lozenec (2,5 km) a Careva (cca 2,3 km), 70 km od letiště Burgas. Nejbližší pláž je cca 100 m, další v těsné blízkosti, písečné pláže. Hotel má vlastní lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Možnost výletů do nedaleké rezervace Ropotamo, Veleka nebo Rezovská řeka.

Vybavení
hotelová recepce v hlavní budově, 7 3patrových vil s pokoji a apartmány, lobby bar, bazén s lehátky a slunečníky, WiFi v prostorách hotelu, sauna. Hotel je postaven v mírném svahu, mezi některými budovami schody. Hotel má vlastní lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování
příjemně zařízené pokoje a apartmány, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, minibar za poplatek nebo lednice (nedoplňovaná), balkon, trezor za poplatek.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu, odpolední a dopolední svačiny formou snacku, zákusky, káva, čaj, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby během dne v časech určených hotelem (zpravidla 10.00-22.00 hod.)

Doporučení pořadatele
Rekonstruovaný hotel v klidné části, vhodný pro všechny věkové kategorie.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist