Zájezdy do Djuni

Zájezdy Djuni

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Djuni. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Djuni, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Djuni

Hotely v Djuni

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Holiday VillageHotel****
Djuni

Hotel**** Holiday VillageHotel****
Djuni

Hotel**** Holiday VillageHotel****
Djuni

Hotel**** Marina BeachHotel****
Djuni

Hotel***** Marina BeachHotel*****
Djuni

Zájezdy do Djuni

Stále populárnější letovisko pro letní pobytové zájezdy k Černému moři Djuni leží asi 40 kilometrů jižně od přístavního města Burgas a do známého letoviska Sozopol je to odsud asi 5 kilometrů na sever. Po hlavní silnici, která kopíruje pobřeží, se dá dostat do městečka Primorsko, které se nachází jižně od Djuni ve vzdálenosti necelých deseti kilometrů.

Zájezdy do tohoto prázdninového střediska jsou často žádány hlavně kvůli jedinečné přírodní dispozici celé oblasti. Zdejší nevelké hotely jsou většinou vkusně umístěny v borovicovém lese a od malého přístavu se táhne na sever asi 5 kilometrů dlouhá písečná pláž.

Vzhledem k velikosti letoviska a počtu hotelů a dalších ubytovacích zařízení jde o klidné prázdninové středisko, kterému však nechybí veškerá turistická vybavenost v podobě restaurací, taveren, barů, kaváren a dokonce je zde, pro mladší generaci a ty z turistů, kteří se rádi baví a přicestovali na zájezdy do této části Bulharska, i diskotéka.

Místní pláž je dostatečně prostorná a její šířka se většinou pohybuje kolem stovky metrů. Jemňoučký písek zlaté barvy v některých místech vytváří přírodní duny a přístup do moře je z pláže pozvolný. I to je důvodem, proč na zájezdy do Djuni přijíždí velké množství rodin s malými dětmi.

Orientace na nejmenší návštěvníky je patrná i v dalších zdejších zařízeních. V městečku čeká na děti čeká několik dětských hřišť, bazénů a dokonce je tady během léta otevřená dětská školka.

Na jih od letoviska se, nedaleko pláže, nachází jezero Alepu a přilehlé mokřiny. Ty jsou obklopeny písečnými dunami a přitahují milovníky rybaření z celého okolí. Oblast byla před lety vyhlášena chráněnou přírodní rezervací, neboť zde hnízdí velké množství vodního ptactva.

Na letecké zájezdy do letoviska Djuni cestují také sportovci a aktivní jedinci, kteří se zde mohou díky příznivým povětrnostním podmínkám věnovat takovým vodním sportům, jako je například windsurfing či plachtění.

Zdejší zajímavostí je malý ostrov Svatého Tomáše, který se nachází asi 300 metrů od břehu v jižní části hlavní djunské pláže. Za návštěvu stojí také přírodní rezervace Ropotamo, která leží asi 5 kilometrů jižně od letoviska. Ústí řeky Ropotamo je již dlouho chráněnou přírodní rezervací a jeho návštěvníci se po zdejších mokřinách mohou pohybovat pouze po dřevěných molech.

Djuni - další odkazy

Zájezdy Djuni - mohlo by vás zajímat

Na stránce Djuni last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Djuni. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Djuni - alternativní nabídky

Na zájezd Do Djuni ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Djuni nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist