Zájezdy do Kitenu

Zájezdy Kiten

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Kitenu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Kitenu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Kitenu

Hotely v Kitenu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel** ArianaHotel**
Kiten

Hotel*** ArianaHotel***
Kiten

Hotel*** Dodo BeachHotel***
Kiten

Hotel*** EosHotel***
Kiten

Hotel*** EosHotel***
Kiten

Hotel*** JasminHotel***
Kiten

Hotel*** JasminHotel***
Kiten

Hotel**** KamenecHotel****
Kiten

Penzion** KrestoPenzion**
Kiten

Hotel**** Les MagnoliasHotel****
Kiten

Hotel*** LotosHotel***
Kiten

Hotel*** Mořské LegendyHotel***
Kiten

Hotel**** Mořský koníkHotel****
Kiten

Hotel*** Mořský KoníkHotel***
Kiten

Zájezdy do Kitenu

Vyhledávané prázdninové středisko pro letní zájezdy k moři Kiten se nachází na slunném poloostrově necelých pět kilometrů jižně od Primorska. Na opačné straně městečka Kiten, směrem na jihovýchod, se ve vzdálenosti asi šesti kilometrů nalézá městečko Lozenec. Nejbližší letiště leží v Burgasu asi 60 kilometrů severozápadním směrem.

Jedinečná poloha městečka jej předurčuje k velkému zájmu o zájezdy do této části Bulharska a pobyty v místních hotelích. V oblasti Kiten se totiž podařilo jedinečným způsobem zkombinovat pobřeží Černého moře, krásné a zachovalé přírody v okolí a zdravého klimatu s ubytovacími zařízeními a další turistickou infrastrukturou.

Turistický ruch se začal v oblasti městečka Kiten rozvíjet až teprve začátkem 70. let minulého století, takže většina zdejších hotelů a penzionů je moderních či alespoň nově zrekonstruovaných. Jejich hosté si tak budou moci o dovolené užívat veškerého jejich komfortu.

Letecké zájezdy do letoviska Kiten jsou žádané zejména z důvodu poklidného charakteru městečka. Vybírají si je hlavně jedinci, kteří si na plážích u Černého moře chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a současně masové turistiky, která je tak charakteristická pro známější bulharská letoviska.

Prostorné pláže s písečným povrchem se rozkládají jak severně od letoviska Kiten, tak také na jeho jihu. Členité pobřeží skrývá vedle dvou hlavních pláží i další malé plážičky, zastrčené zátoky a skalnaté útesy. Na hlavních plážích mají jejich návštěvníci k dispozici plážová lehátka, slunečníky a možnost zajít na něco k jídlu do fast-food stánků. Stejně tak zde mají turisté možnost vyzkoušet plážové a vodní sporty a na plážích nechybí půjčovny s potřebným vybavením.

Na zájezdy do prázdninového městečka Kiten jezdí se oblibou jak rodiny s dětmi, pro které jsou zdejší pláže s mírným vstupem do prohřátých a čistých vod Černého moře ideální, tak také milovníci šnorchlování a potápění. V blízkosti Kitenu se totiž nachází hned několik poměrně hlubokých potápěčských lokalit, které stojí za prozkoumání. Vhodné povětrnostní podmínky pak lákají na zájezdy do městečka Kiten příznivce windsurfingu či plachtění.

I když Kiten nepatří k největším letoviskům v Bulharsku, na zájezdy sem přilétají i milovníci zábavy a nočního života. Vedle celé řady restaurací a kaváren či malých obchodů s nejrůznějším zbožím jsou zde v provozu též bary, diskotéky a noční kluby, které své brány otevírají až po setmění.

Aktivní jedinci pak určitě přivítají možnost zahrát si například tenis na několika tenisových kurtech či se vydat na pěší túru do nedalekého pohoří Strandža. Vedle pěší turistiky je oblíbenou činností v nedalekých horách také cykloturistika.

Kiten - další odkazy

Zájezdy Kiten - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kiten last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Kitenu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kiten - alternativní nabídky

Na zájezd Do Kitenu ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Kitenu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist