Zájezdy do Lozence

Zájezdy Lozenec

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Lozence. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Lozence, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Lozenci

Hotely v Lozenci

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** DamyanoffHotel***
Lozenec

Studio / Apartmán*** DionStudio / Apartmán***
Lozenec

Hotel** ElmazHotel**
Lozenec

Penzion** GardeniaPenzion**
Lozenec

Penzion** ChristinaPenzion**
Lozenec

Penzion** IvanPenzion**
Lozenec

Penzion** LozenecPenzion**
Lozenec

Hotel**** MerlinHotel****
Lozenec

Penzion** NikiPenzion**
Lozenec

Hotel**** Oasis Del MareHotel****
Lozenec

Hotel**** Oasis Del MareHotel****
Lozenec

Penzion*** RosenPenzion***
Lozenec

Penzion*** RosenPenzion***
Lozenec

Hotel** Stefanov II.Hotel**
Lozenec

Zájezdy do Lozence

Lozenec je klidným městečkem a oblíbeným prázdninovým letoviskem pro zájezdy k moři, ležícím asi 65 kilometrů jihovýchodním směrem od Burgasu. Je obklopen poměrně hustými lesy a jen pár stovek metrů od jeho centra se začíná zvedat pohoří Strandža. To je oblíbeným cílem pro cyklisty a samozřejmě také milovníky pěší turistiky, mezi kterými jsou zájezdy do Lozence značně populární.

Městečko leží v jižní části bulharského pobřeží Černého moře, mezi vesničkou Carevo, která se nachází asi 6 kilometrů jižně od Lozence, a letoviskem Kiten, jež se nalézá jen asi 5 kilometrů na severozápad.

Lozenec je charakteristický svou nenucenou pohodou a klidem. Na zájezdy sem tak přilétají nejčastěji ti turisté, kteří si chtějí užít poklidný pobyt na pobřeží Černého moře a preferují menší letoviska před známými turistickými resorty. I když je Lozenec malým městečkem, jeho návštěvníci tady mají k dispozici všechnu potřebnou infrastrukturu.

Možnosti ubytování v Lozenci jsou poměrně široké a zahraniční turisté, přijíždějící na dovolenou právě do tohoto regionu, najdou veškerou turistickou vybavenost prakticky u jednotlivých objektů. Po celý den je otevřeno několik místních restaurací a kaváren a se vzrůstající popularitou dovolené v městeku Lozenec se současně zlepšují možnosti ubytování, stravování a dalších doplňkových služeb.

Hlavní pláž letoviska Lozenec se nachází mezi dvěma skalnatými útesy nedaleko centra městečka. Zájezdy do oblasti Lozenec jsou též velmi oblíbené mezi vyznavači naturismu, neboť v severní části této pláže je prostor určený pro nudisty. Další pláže s povrchem z jemného zlatavého písku se nachází několik stovek metrů severně a také jižně od centra městečko Lozenec.

Všechny zdejší pláže mají jen mírný vstup do mořské vody a hlavní městská pláž je dokonce hlídaná. Zájezdy do Lozence jsou tak atraktivní i pro rodinnou dovolenou, neboť rodiče se nemusí obávat nechat své děti skotačit v příjemně prohřátém Černém moři bez dozoru.

Jak již bylo popsáno dříve, zájezdy do oblasti Lozenec jsou populární i mezi aktivními jedinci, kteří rádi kombinují pobyt u moře a lenošení na pláži s dalšími činnostmi. U městečka se nacházejí rozlehlé vinice a také příjemné lesní hájky a lesy, které jsou skvělým terénem pro jízdu na horských kolech a samozřejmě i pěší procházky.

Vzhledem ke skalnatému charakteru pobřeží v okolí městečka Lozenec je tato oblast atraktivní také pro potápěče. Na tématické zájezdy sem přilétají jak zkušení vyznavači přístrojového potápění, tak také úplní začátečníci. Ti zde mají možnost vyzkoušet si pod vedením zkušených instruktorů co vlastně potápění obnáší. Zkušení potápěči pak mají na zdejší základně zajištěn veškerý servis. K dispozici je též půjčovna potápěčského vybavení.

Lozenec - další odkazy

Zájezdy Lozenec - mohlo by vás zajímat

Na stránce Lozenec last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Lozence. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Lozenec - alternativní nabídky

Na zájezd Do Lozence ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Lozence nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist