Zájezdy do Primorska

Zájezdy Primorsko

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Primorska. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Primorska, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Primorsku

Hotely v Primorsku

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Ancora BeachHotel***
Primorsko

Penzion** AndromedaPenzion**
Primorsko

Penzion** AtanasoviPenzion**
Primorsko

Hotel*** BelicaHotel***
Primorsko

Hotel*** BelitsaHotel***
Primorsko

Hotel*** BelitzaHotel***
Primorsko

Hotel*** BelvedereHotel***
Primorsko

Penzion** BorkoPenzion**
Primorsko

Hotel*** Concordia Plaza IHotel***
Primorsko

Hotel** Da VinciHotel**
Primorsko

Hotel*** DiamondHotel***
Primorsko

Hotel*** DiamondHotel***
Primorsko

Hotel*** Duni IIHotel***
Primorsko

  Následující Zobrazit následující hotely v Primorsku1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Zájezdy do Primorska

Zájezdy Primorsko - ilustrační fotografie Zájezdy Primorsko - ilustrační fotografie Zájezdy Primorsko - ilustrační fotografie

Malebné a původně rybářské městečko Primorsko, které patří pro zájezdy k bulharskému moři k vůbec nejoblíbenějším, leží jižně od Burgasu ve vzdálenosti asi čtyřiceti kilometrů. Jeho historické jádro se nachází na malém poloostrově, který fakticky rozděluje dlouhou pláž, lemující zdejší pobřeží, na dvě části.

Necelé dva kilometry na jih od Primorska se nachází malé letovisko Kiten, které také patří k oblíbeným prázdninovým střediskům na pobřeží Černého moře, a kdo by pokračoval dále po pobřežní silnici, dojede až do Lozence. Severně od Primorska leží ve vzdálenosti asi deseti kilometrů malé letovisko Djuni.

Primorsko patří k velmi oblíbeným letoviskům na bulharském černomořské pobřeží a každým rokem sem přilétají během léta na zájezdy tisíce turistů nejen z České republiky. Primorsko je poměrně živé letovisko a podél hlavní ulice, která křižuje celé město, se nachází celá řada obchůdků, krámků a stánků se nejrůznějším zbožím. Samozřejmě nechybí možnost zakoupit rychlé občerstvení.

Kolem pěší zóny se také nalézá nejvíce restaurací, nabízejících kolemjdoucím jak typickou bulharskou kuchyni, tak také jídla oblíbená ve střední Evropě. A právě tady najdou jedinci, kteří cestují do Primorska na zájezdy aby se pobavili, množství barů, kaváren, diskoték, klubů a dalších zábavních podniků, které obvykle otevírají až po setmění a zábava trvá až do rána.

Zajímavostí prázdninového střediska Primorsko je, že se orientuje na českou klientelu. To, že sem Češi cestují na zájezdy ve značných počtech, je tady znát prakticky na každém kroku. Většina místních nápisů je přeložena do češtiny a například jídelníčky ve zdejších restauracích mají svou českou mutaci. V místním informačním centru je možné dokonce zakoupit český tisk.

Návštěvníci Primorska, kteří sem cestují na zájezdy hlavně kvůli tomu, aby si užili zdejší pláže a koupel v prohřátých vodách Černého moře, mají k dispozici hned dvě pláže. Severní je více vystavena vlivům otevřeného moře a tak se zde často mohou její návštěvníci setkat s vlnami. Obecně by se dala charakterizovat jako ta divočejší pláž v Primorsku.

Milovníci naturismu, kteří také často volí zájezdy do oblasti Primorsko jako destinaci, kde prožijí svou letní dovolenou, směřují své kroky též na pláž severně od letoviska, neboť na jejím konci je vyhrazený prostor pro příznivce nudismu.

To jižní pláž, která se táhne od přístavu městečka Primorsko dále směrem ke Kitenu, je daleko klidnější, neboť je chráněna zdejší poloostrovem před vlivy otevřeného moře. Její povrch je tvořen jemným pískem zlaté barvy a vstup do moře je tady jen pozvolný. To je důvodem, proč do Primorska přijíždějí na zájezdy k bulharskému moři také rodiny s dětmi. Právě na této pláži totiž mohou rodiče nechat své děti koupat v černomořský vodách samotné aniž by se museli obávat o jejich bezpečnost.

Primorsko je obklopeno krásnými lesy, jež zvou k příjemným procházkám chladivým stínem. K oblíbeným aktivitám patří výlety na jízdním kole, popřípadě projížďky na koni. Vzhledem k atraktivitě letoviska Primorsko a jeho okolí z pohledu milovníků přístrojového potápění na zájezdy do Primorska také často cestují potápěči. Ti zde mají několik základen a zájemci o tento sport zde mohu absolvovat některý z kurzů. Zkušenější potápěči se tady pak potápí do podvodních jeskyní a blízkosti letoviska se nachází i několik lodních vraků.

Primorsko - další odkazy

Zájezdy Primorsko - mohlo by vás zajímat

Na stránce Primorsko last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Primorska. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Primorsko - alternativní nabídky

Na zájezd Do Primorska ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Primorska nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist