Zájezdy na Slunečné Pobřeží

Zájezdy Slunečné Pobřeží

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Slunečné Pobřeží. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Slunečné Pobřeží, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Slunečném Pobřeží

Hotely na Slunečném Pobřeží

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Afrodita I Apart ComplexHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** Afrodita II Apart ComplexHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AktiniaHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AktiniaHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AktiniaHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AlbaHotel****
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AlbaHotel****
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AmarisHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AmarisHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AmarisHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** Amaris ComplexHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AndaluciaHotel****
Elenite

Hotel**** Andalusia / AtriumHotel****
Elenite

  Následující Zobrazit následující hotely na Slunečném Pobřeží1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34

Zájezdy na Slunečné Pobřeží

Zájezdy Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie Zájezdy Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie Zájezdy Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie

Slunečné Pobřeží, nebo také Slnčev Brjag, patří mezi nejznámější bulharské destinace pro zájezdy k Černému moři. Nachází se necelých pět kilometrů severně od Nesebaru a na letiště do Burgasu je to odsud necelých 30 kilometrů. Severní hranici letoviska Slunečné Pobřeží tvoří letovisko Svatý Vlas.

Toto prázdninové městečko má za sebou dlouhou tradici v dovolené a cestování a v současnosti jde o velmi živé a neustále se rozrůstající středisko. Může se pyšnit celou řadou moderních hotelových komplexů hlavně při okrajích letoviska a množstvím nově zrekonstruovaných ubytovacích zařízení z druhé poloviny minulého století ve svém centru. Zájezdy na Slunečné Pobřeží totiž byly mezi turisty z bývalého východního bloku populární i v osmdesátých a devadesátých letech dvacátého století.

Tím nejpádnějším důvodem, proč letecké zájezdy na Slunečné pobřeží byly a opět jsou mezi turisty nejen z České republiky velmi žádané, je zdejší prostorná pláž. Ta se táhne na vzdálenost téměř osmi kilometrů a její šířka v některých místech přesahuje úctyhodných 200 metrů. Její povrch tvoří jemňoučký písek, který v některých pasážích pláže dokonce vytváří písečné duny. Při pohledu na tato místa může některým turistům připadat, že se ocitli na malé poušti.

Zdejší pláž je čistá a udržovaná a díky své čistotě a také čistotě vod Černého moře, které její písek omývají, opakovaně získala ocenění Modré vlajky. To garantuje ty nejlepší zážitky z dovolené u moře v Bulharsku. Na pláži je přístup do vody jen mírný a tak jsou zájezdy do zdejší hotelů často žádané i mladými rodiči. Ti vědí, že zde mohou nechat své děti koupat v moři prakticky bez dozoru a nehrozí jim žádné nebezpečí.

Na pláži je možné zapůjčit si plážová lehátka a slunečníky a děti se mohou vyřádit na několika tobogánech a skluzavkách. Aktivní jedinci si zde mohou vypůjčit náčiní pro nejrůznější vodní a plážové sporty a nechybí možnost zajít na něco k snědku do stánků s rychlým občerstvením, které pláže lemují.

Letní letecké zájezdy na Slunečné Pobřeží jsou oblíbené též z důvodu široké nabídky možností ubytování. Ta sahá od cenově příznivých a skromně vybavených apartmánů až po luxusní hotely na nejvyšší úrovni. Turisté, kteří jsou ubytování ve zdejších hotelích, mohou využít služeb plaveckých bazénů, zahrát si tenis na několika tenisových kurtech, nebo si zajít na minigolf či bowling. Děti zde najdou dětská hřiště, pískoviště a další zařízení, na kterých si budou moci užívat dovolenou v Bulharsku dle svých představ. S rodiči pak mohou navštívit hned dva aquaparky, které jsou v tomto letovisku během letního období otevřeny. Jeden se nachází v jižní části letoviska, druhý na opačném konci.

Na zájezdy do Slunečného Pobřeží často přilétají i ti z turistů, kteří si chtějí užít zábavu nejen na plážích, ale i po setmění. Podél zdejší pláže se táhne pobřežní promenáda, která je lemována nejrůznějšími restauracemi, kavárnami, stánky s různým zbožím a také zábavními podniky. Ty se nacházejí i v centru městečka a zájemci o noční život si mohou vybrat k návštěvě hned několik nočních klubů, diskoték a barů.

Letovisko je během letní sezóny známé také pořádáním nejrůznějších koncertů a jiných kulturních akcí, na které se sjíždějí i turisté z okolních letovisek. K nimž patří například již zmiňovaný Nesebar a Svatý Vlas, jež jsou s letoviskem propojeny pravidelně jezdícím malým vláčkem. Za zábavou sem však cestují turisté i ze vzdálenějších letovisek, jako je například Ravda či Pomorie.

Jedinci, dávající před návštěvou diskotéky nebo nočního zábavního podniku přednost klidnějším způsobům relaxace, mohou využít možnosti procházek po krásně osvětlených kolonádách, lemujících zdejší pobřeží.

Slunečné Pobřeží - další odkazy

Zájezdy Slunečné Pobřeží - mohlo by vás zajímat

Na stránce Slunečné Pobřeží last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Slunečné Pobřeží. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Slunečné Pobřeží - alternativní nabídky

Na zájezd Na Slunečné Pobřeží ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Slunečné Pobřeží nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist