Zájezdy na Zlaté Písky

Zájezdy Zlaté Písky

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Zlaté Písky. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Zlaté Písky, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Zlatých Píscích

Hotely na Zlatých Píscích

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AdmiralHotel****
Zlaté Písky

Hotel***** AdmiralHotel*****
Zlaté Písky

Hotel***** AdmiralHotel*****
Zlaté Písky

Hotel*** AmbassadorHotel***
Zlaté Písky

Hotel**** Arena MarHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Astera Hotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Astera And SpaHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** AtlasHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** AtlasHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** AtlasHotel****
Zlaté Písky

Hotel*** BellevueHotel***
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Golden BeachHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Golden BeachHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Golden BeachHotel****
Zlaté Písky

  Následující Zobrazit následující hotely na Zlatých Píscích1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Zájezdy na Zlaté Písky

Jedním z nejoblíbenějších prázdninových letovisek pro zájezdy k moři do Bulharska jsou Zlaté Písky. Díky své velké oblíbenosti bývá toto populární prázdninové středisko také nazývána jako Perla Černého moře a čeští turisté jej velmi dobře znají již téměř půl století.

Městečko Zlaté písky se nachází asi 17 kilometrů severovýchodním směrem od přístavního města Varna, na jihu sousedí se Svatým Konstantinem a na severu pak sahá až ke Kranevu, respektive k letovisku Albena.

Zájezdy do střediska Zlaté Písky jsou oblíbené a velmi žádané zejména kvůli zdejšímu příjemnému klimatu, krásné okolní přírodě, horkým minerálním pramenům, které zde vyvěrají podobně jako ve Svatém Konstantinu a samozřejmě také kvůli zdejší krásné pláži. Ta ostatně dala letovisku Zlaté Písky jeho název. Na zájezdy sem rádi přilétají též příznivci nočního života, neboť zde mají spoustu příležitostí věnovat se své oblíbené zábavě.

Pláže, podle kterých je městečko Zlaté Písky pojmenováno, jsou dlouhé několik kilometrů a v některých místech jejich šíře dosahuje hodnoty přes 100 metrů. Protože jsou dostatečně prostorné, i v nejvyšší sezóně, kdy zájezdy do Bulharska vrcholí, se tady dá najít místo ke slunění a opalování. Vstup do vody z pláží Zlatých Písků je pozvolný a tak na zájezdy do tohoto střediska rády cestují také rodiny s malými dětmi.

Ubytování v letovisku Zlaté Písky je zajištěno ve špičkových hotelích. Ty byly buď postaveny již v minulém století a prošly nákladnou rekonstrukcí, jež z nich udělala ubytovací zařízení na nejvyšší úrovni, anebo se jedná o moderní hotely, postavené teprve nedávno. V jejich blízkém okolí nechybí restaurace, kavárny a také bary, noční kluby či diskotéky. Turisté také mohou zajít do několika veřejných bazénů se sladkou vodou, jež se nacházejí nedaleko pláže.

Přímo na plážích nebo ve vodě podél pobřeží je možné se věnovat celé řadě vodních a plážových sportů. Mezi ně patří například windsurfing, jízda na vodních lyžích nebo skútru či let na padáku. Na pláži se nachází několik hřišť na plážový volejbal a je zde možné hrát i další hry. V městečku pak jsou hřiště na tenis, minigolf a pro děti nejrůznější skluzavky a tobogány.

Na zájezdy do městečka Zlaté Písky rády opakovaně cestují děti, neboť kromě obvyklých možností zábavy tady mají možnost se svými rodiči navštívit moderní aquapark s názvem Aquapolis. V něm na ně čeká spousta atrakcí, na nichž si užijí spoustu zábavy nejen ony, ale i jejich rodiče. Dopravu po městečku, podobně jako například na Slunečném Pobřeží, zajišťuje malý turistický vláček.

Městečko Zlaté Písky je vyhlášené i tím, že je obklopeno lesem, který zve hlavně během horkých letních dnů k příjemným procházkám v chladivém stínu. Kdo by nechtěl čas v dovolené strávit pouze v letovisku, můžete se vydat na výlet k nedalekému jeskynnímu klášteru Aladža. Ten se nachází ve skalách nad mořskou hladinou jen několik stovek metrů od letoviska a je k němu příjemná procházka.

Zlaté Písky - další odkazy

Zájezdy Zlaté Písky - mohlo by vás zajímat

Na stránce Zlaté Písky last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Zlaté Písky. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Zlaté Písky - alternativní nabídky

Na zájezd Na Zlaté Písky ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Zlaté Písky nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist