Zájezdy do Budvy

Zájezdy Budva

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Budvy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Černé Hoře strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Budvy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Budvě

Hotely v Budvě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AleksandarHotel****
Budva

Hotel*** MogrenHotel***
Budva

Hotel*** OlgaHotel***
Budva

Hotel*** PoseidonHotel***
Budva

Hotel*** PoseidonHotel***
Budva

Hotel*** Slovenska PlažaHotel***
Budva

Hotel*** Slovenska PlažaHotel***
Budva

Hotel*** Slovenska PlažaHotel***
Budva

Studio / Apartmán*** Vila PremierStudio / Apartmán***
Budva

Hotel*** Vila TropicoHotel***
Budva

Studio / Apartmán*** Vybrané apartmány BudvaStudio / Apartmán***
Budva

Privátní / Soukromé ubytování** Vybrané pokoje BudvaPrivátní / Soukromé ubytování**
Budva

Zájezdy do Budvy

Zájezdy Budva - ilustrační fotografie Zájezdy Budva - ilustrační fotografie Zájezdy Budva - ilustrační fotografie

Budva je metropolí Budvanské riviéry a patří k nejstarším městům Jadranu. Má historii starou 2500 let. Turisticky nejpřitažlivější částí Budvy je Stari grad – Staré město uzavřené mezi vysokými kamennými hradbami, po kterých se můžete procházet od vstupu na západě až po Citadelu. Úzké a křivolaké uličky jsou plné butiků, kaváren, barů, zlatnických krámků.Ceny jsou zde většinou velmi přijatelné pro většinu turistů.

Hlavními plážemi jsou Mogren I a Mogren II – romantické písečné pláže sevřené skalami a přístupné po skalní cestě s romantickým tunelem a 1600 m dlouhá Slovenska plaža z jemných oblázků s pozvolným vstupem do vody. Naproti ní se nachází největší černohorský ostrov Sveti Nikola. Na pláže Mogren potom navazuje 1200 m dlouhá pláž Jaz a dále Trsteno. Krásně čisté moře zde má tyrkysovou barvu. Budva je vyhledávaná jak pro nejvyšší úroveň poskytovaných služeb, tak také pro množství příležitostí pro sportovní a společenské vyžití. Budva s přilehlými letovisky vytvářejí jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří.

Budva - další odkazy

Zájezdy Budva - mohlo by vás zajímat

Na stránce Budva last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Budvy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Budva - alternativní nabídky

Na zájezd Do Budvy ne? Co zkusit v Černé Hoře něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Budvy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Černé Hory, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist