Zájezdy do Herceg Novi

Zájezdy Herceg Novi

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Herceg Novi. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Černé Hoře strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Herceg Novi, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Herceg Novi

Hotely v Herceg Novi

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** DelfinHotel****
Bijela

Hotel**** DelfinHotel****
Bijela

Hotel**** Palmon Bay & SpaHotel****
Herceg Novi

Hotel**** ParkHotel****
Bijela

Hotel**** ParkHotel****
Bijela

Zájezdy do Herceg Novi

Herceg Novi jsou významné lázně oblasti Boka Kotorská, které vynikají bohatou středomořskou vegetací. Za příznivé klimatické podmínky vděčí chráněné poloze pod pohořím Krivošije. Historie města sahá až do 14.stol. a město se pyšní řadou historicky cenným památek. K nejnavštěvovanějším místům patří 25km dlouhá Městská riviéra s několika plážemi roztroušenými mezi malebnými vesničkami.

Herceg Novi - další odkazy

Zájezdy Herceg Novi - mohlo by vás zajímat

Na stránce Herceg Novi last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Herceg Novi. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Herceg Novi - alternativní nabídky

Na zájezd Do Herceg Novi ne? Co zkusit v Černé Hoře něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Herceg Novi nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Černé Hory, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist